Pondělí, 17 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

CEO Applu Tim Cook řekl, že vlastnit kryptoměny je rozumné

Šéf aktuálně druhé největší veřejně obchodované společnosti na světě investuje do kryptoměn. Tim Cook říká, že je rozumné něco držet.

CEO Applu drží kryptoměny. Generální ředitel jedné z největších světových technologických společností prozradil, že vlastní nějaké krypto jako součást svého investičního portfolia. V rozhovoru s Andrewem Rossem Sorkinem na New York Times DealBook Online Summit Tim Cook uvedl:

„Jo, myslím, že je rozumné ho [BTC] vlastnit jako součást diverzifikovaného portfolia. A mimochodem, nikomu nedávám žádné investiční rady.“

Cook dále ujasnil, že mluvil o svých vlastních investicích, tedy ne o investicích společnosti Apple. Tuto možnost dokonce vyloučil. Sám se osobně zajímá o kryptotechnologie jen „chvíli,“ ale myslí si, „že je to zajímavé.”

Nicméně dodává:

„Nešel bych investovat do kryptoměn [v Apple]. Ne proto, že bych neinvestoval své vlastní peníze, ale protože si nemyslím, že lidé kupují akcie Applu, aby se dostali do kryptoměn.“

V nejbližší době pak zájem CEO o kryptoměny podle Cookova vlastního vyjádření nepovede k tvorbě nějakých okamžitých plánů společnosti Apple souvisejících s kryptoměnami.

 

FOMO nabírá na obrátkách – na co si dát pozor

Vitalik mohl mít 41 % všech Shiba Inu, tokeny za miliardy leží v “mrtvé peněžence”

Objem obchodování s NFT v říjnu přesáhl 15 miliard dolarů

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *