Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Česká policie vyšetřuje bitcoinový podvod „kryptofox.net.“ Škoda přesáhla 5 milionů korun

Kriminalisté krajského ředitelství hlavního města Prahy vyšetřují podvod s bitcoiny. Policie pátrá po pachatelích a hledá další poškozené podvodné stránky kryptofox.net.

Policie ČR šetří podvod s BTC

V současné chvíli vede česká policie trestní řízení proti doposud neznámému pachateli. Ten se dopustil podvodu. Tresný čin se týkal nabízení zhodnocení Bitcoinu prostřednictvím podvodné stránky kryptofox.net. Za tímto účelem osoba či osoby vymámily různé finanční obnosy od poškozených, kteří o peníze přišli.

Ačkoli celková částka už nyní přesáhla 5 milionů korun, policie dál pátrá po dalších poškozených. Z tohoto důvodu policie ČR vyzvala všechny, kteří na internetovém portálu prováděli registraci nebo investice v jakékoliv výši, aby se přihlásili na lince 158.

Podvody v kryptosvětě

Tato nejnovější zpáva z dnešního dne jen potvrzuje množství podvodů v kryptosvětě. Všem našim čtenářům proto doporučujeme nikdy nevkládat peníze ani kryptoměny na žádné stránky nabízející neuvěřitelné zhodnocení a snadný rychlý zisk. Tyto věci jsou v naprosto drtivé většině případů podvod.

  • Více si o bezpečnostních pravidlech souvisejících s kryptoměnami můžete přečíst v našem článku na toto téma – ZDE
    .

Závěr

Policie České republiky pátrá po pachatelích, kteří okradli poškozené díky vidině rychlého zisku o minimálně 5 milionů korun. Zároveň vyzývá každého, kdo stránku použil nebo zde vložil peníze, aby se přihlásil a podal svědectví. Kryptofox.net je další z řady nepřeberného množství kryptoměnových podvodů. Čtenářům doporučujeme zachovat ostražitost.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Bitcoin Cash (BCH) a Bitcoin SV (BSV) soupeří o převahu! Momentálně vede opět BCH

Zdroj:

https://www.policie.cz/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *