Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Charlie Lee Bude Nadále Finančně Podporovat Nadaci Litecoin Foundation

Charlie Lee je zakladatelem kryptoměny Litecoin. Je také hlavním sponzorem nadace Litecoinu (Litecoin Foundation) a hodlá v tom pokračovat, dokud bude potřeba.

Charlie Lee udržuje Litecoin Foundation “nad vodou”

Známý je svým prodejem Litecoinu prakticky na ATH. Také předpověděl, že Litecoin předběhne Bitcoin Cash v tržní kapitalizaci. Predikce se mu naplnila, byť zatím pouze krátkodobě a BCH si opět dokázal získat své místo. „Nesázejte proti Charlie Leemu,” ozývalo se svého času z jeho účtu na soc. síti. A co víc, i přes svůj elegantní prodej velkého množství LTC prakticky na špici, koncem roku 2017, jeho podpora Litecoinu neskončila.

Naopak nyní potvrdil, že bude nadále finančně podporovat Litecoin Foundation. A to tak dlouho, jak dlouho bude potřeba. Od roku 2017 tvoří 80 % rozpočtu nadace Leeho příspěvky. V souvislosti s medvědím trhem přišlo pro řadu kryptoměn horší období, vč. Litecoinu. V prvním čtvrtletí 2019 klesly také dary pro Litecoin Foundation a museli snížit výdaje.

Lee k tomu uvedl, že někteří zaměstnanci sami požádali o snížení platů, aby podpořili nadaci. A dodal, že “cílem je samozřejmě to, aby se nadace Litecoinu osamostatnila díky darům, partnerstvím a prodeji zboží.”

  • Nadace Litecoinu pracuje např. na partnerstvích, viz Miami Dolphins či HTC Exodus. Mezi dosud nedokončené projekty pak patří třeba technologický pokrok díky implementaci technologie zvyšující soukromí – Mimblewimble.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.coindesk.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *