Coinbase Cloud: Chceme být kryptoměnovým Amazon Web Services (AWS)

coinbase, bitcoin, truhla, bitcoiny, držení

Coinbase říká, že usiluje o to, aby její cloudová divize byla něčím jako Amazon Web Services (AWS) na blockchainu.

Amazon Web Services je světově nejrozšířenější platforma cloud computingu pro poskytování online služeb. Společnost Amazon tyto služby poskytuje jednotlivcům, podnikům i vládám po celém světě.

Forbes uvádí, že platforma AWS v roce 2020 vygenerovala roční tržby za 45,3 miliardy dolarů, přičemž zisky dosáhly 13,5 miliardy USD. To představuje asi 63 % z celkového objemu tržeb e-commerce gigantu.

Coinbase Cloud poskytuje infrastrukturu a nástroje pro produkty a služby v kryptoprostoru pro hodlery, správce, fondy, burzy i decentralizované aplikace (DApps).

Hlavní produktový ředitel Coinbase Surojit Chatterjee uvedl:

„Chceme být kryptoměnovým AWS. Vytváříme celou tuto sadu produktů Coinbase Cloud, které si můžete představit jako krypto computing služby, abychom pomohli vývojářům rychleji vytvářet jejich aplikace.“

Lednová akvizice blockchainové infrastrukturní platformy-as-a-service (PaaS) společnosti Bison Trails, která nyní slouží jako základní tým a platforma Coinbase Cloud, je součástí přechodu burzy do vyspělejšího finančního ekosystému.

„Krypto není jen nákup a prodej tokenů, ale staví celý tento finanční systém na blockchainu. Myslíme si, že můžeme hrát velkou roli při vedení našich zákazníků do užitkové fáze kryptoměny od této první fáze, která je více poháněna investicemi nebo spekulacemi… Naším cílem je být pro naše zákazníky primárním finančním účtem krypto ekonomiky,”

Advertisement
dodal Chatterjee.

Akcie Coinbase se poprvé dočkaly veřejného obchodování v polovině dubna 2021.

 

Návod | Burza Coinbase (Pro, Earn) Kompletní info, jak založit, bonus, poplatky, nákup kryptoměn

Kryptoburza Bitmart vrátí 196 mil. USD okradeným uživatelům. Pomůže řada projektů

Propadu ceny Bitcoinu napomohly likvidace pozic za 2,5 mld. $: Zprávy týdne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.