Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Coinbase zdvojnásobila úsilí o institucionální investory s novou akvizicí

Největší americká kryptoměnová burza Coinbase oznámila akvizici. Získala kryptoprémiovou makléřskou platformu Tagomi. Tímto krokem získá nový produkt, posily do týmu a v neposlední řadě nové zákazníky z řad institucí, jako jsou investiční fondy a podobně. Burza na svém blogu uvádí, že akvizice posílí nabídku pro nejnáročnější institucionální krypto investory.

Tip: Coinbase – kompletní info, jak se registrovat na Coinbase

Coinbase posiluje institucionální zaměření

Kryptosměnárna + kryptoburza Coinbase byla dříve chápána jako vtupní brána na kryptomarket. S rozvojem různých lokálních směnáren a možností nákupu za fiat na konkurenční Binance a dalších platformách tuto roli pomalu částečně ztrácí.

Hlavní kryptoburzy však souhrnně zažívají velký rozmach. Zatímco Binance se svou širokou nabídkou zabrala už i vody Bitmexu a dalších kryptoderivátových burz, Coinbase jde hlavně za investicí. Cílem mnoha běžných kryptoměnovýh burz je získat důvěru insitucí.

Tagomi

Nově získaná platforma by měla právě tyto institucionální klienty na Coinbase přivést. Společnost k tomu uvedla: „Přidání značky Tagomi doplní naši produktovou sadu pro rychle rostoucí institucionální obchodní trh. Umožní nám to nabídnout custody [správu kryptoměn], profesionální obchodní funkce a prvotřídní makléřské služby na jedné platformě, což sofistikovaným investorům poskytne bezproblémové kvalitní obchodní zkušenosti, které očekávají na akciových a na devizových trzích.”

„Od uvedení na trh před 18 měsíci se Tagomi stala platformou, kterou si zvolilo mnoho pokročilých obchodníků, zajišťovacích fondů a rodinných kanceláří, včetně známých jmen, jako je Paradigm, Pantera, Bitwise, Multicoin a mnoho dalších. […] Jsme hrdí na to, že jsme vytvořili základ pro další vlnu krypto investorů tím, že na palubu uvedeme první elektronické primární makléřství v kryptě,” dodává Coinbase

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *