Čtvrtek, 18 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

#3 | Kytkova zpráva: Jak to se mnou bylo a co bude dál

Moje jméno je Kytka. Do kryptosvěta jsem přišel svým vědomým rozhodnutím. Přišel jsem tvořit. Přišel jsem usměrnit své ego tvůrčím směrem a podělit se o speciální články. Ze začátku jsem neplánoval psát o kryptoměnách. Přinesl jsem na kryptoweby články o osobním rozvoji a různých formách bohatství. Zároveň jsem přišel proto, abych se učil od ostatních, kteří tomu rozumí víc. Přišel jsem tvořit, ale přišel jsem taky zkusit vyrůst. Jsem tu a  kdo má radost, děkuji. Komu se nelíbí, budete se muset smířít s tím, jak to je.

A jak to vlastně bylo?

Mimo jiné jsem začal investovat do kryptoměn s jasným cílem. Na kryptoměnách chci vydělat peníze. Přišel jsem hodlovat a změnit svůj život. Takový je můj cíl. Než mě odsoudíte, uvědomte si, že každý jeden z vás denně usiluje o peníze. Pracujeme, abychom jedli, bohatneme, abychom rostli. Potřebujeme peníze, abychom žili a nechceme jen přežívat v kleci na svobodě, chceme volnost a svobodu.

Nestačí jen chtít, nadávat nebo brečet, že je třeba si pro to jít a něco dělat. Já se snažím něco tvořit, co bude mít hodnotu. Kryptosvět mi dal ochutnat svou odvrácenou stranu. Po letech zde jsem viděl mnoho. Viděl jsem mnohé z vás, jak po sobě vzájemně šlapete a vzájemně si mnohdy škodíte. Potkal jsem pár velice samolibých jedinců. Zjistil jsem, že bych se měl bát přiznat, že něco nevím, a pak jsem šel a hodil to za hlavu, připraven ukázat pravou tvář. Nejsem znalec, nejsem odborník, jsem jen autor, jen jeden z vás.

Moje prsty poněkud neuměle vyťukávají na klávesnici rytmus slov. Přenáším to na web, digitalizuji své myšlenky na vlastní články a přihazuji informace a novinky z kryptosvěta, ve snaze tvořit dobrý web. Dělám co umím a mám svědomí čisté. Založil jsem web, jehož poselstvím je HODL a který z vás neděla tradery ale investory.

Vnímám, co kolem sebe vidím. Kryptosvět mne v mnohém udivil, v lecčemž zklamal. Stále mi dává největší smysl HODL a stále věřím, že stát na straně decentralizovaných kryptoměn je správná volba. Nelíbí se mi enormní množství podvodů a zlosti, které tu panují, ale to mě neodradí.


Hledám to dobré v kryptosvětě

Nechci se zabývat jen problémy a špatnými stránkami kryptosvěta. Špatnostmi a zločiny na finančních trzích, na které je kryptomarket v určitém bodě napojen. Věřím v opravdové principy kryptokomunity…

  • Jako je vzájemná pomoc a ochota pomáhat obecně.
  • Jako je dokázat se postavit za správnou věc, podpořit správnou věc a být ochotný darovat.
  • Jako je důraz na soukromí a svobodu, vzájemný respekt a ú silí budovat něco skvělého.

Bitcoin umožnil změnu peněz, kryptoměny chějí měnit svět. Nezlobme se na ně, pokud se to pokaždé nepodaří, je to přece jen těžký úkol. Dopřejmě podporu snažícím se projektům, řekl bych…

Okolní svět je zase jednou k Bitcoinu nahluchlý, razí se bezbřehé dofukování ekonomické bubliny, jako by to mělo trvat navždy. Tlak systému na člověka se také stupňuje. Pravidla a mantinely, které jsme si vytyčili, nás možná jednou udusí. Snad se podáří trend zvrátit. Kryptoměny v tom mohou hrát velkou roli. Budeme zároveň mezi prvními, kdo si všimne případného budování “Matrixu” pomocí digitálních nástrojů, CBDC, cenzury, špehování, atd. Úloha decentralizovaných technologií v takovém případě získá nebývalou vážnost.

Jinak bych ale raději věnoval pozornost příjemnějším věcem. Rád bych viděl hodlery, jak si plní své sny. Možná jednou společně dokážeme velké věci. Peníze můžou měnit svět k lepšímu. Jde o to, jak je použijete. Lambo mi nic neříká, ale mluvím za sebe. Po všem tom digitálním třpytu se opět začínám občas obracet směrem do přírody. Do skutečného světa, což není ani kryptosvět, ale ani svět politiky a “tradičních” financí. Skutečný svět je tam venku za oknem.


Masa obyčejných lidí

Stalo se, že komunita, nebo její část, věří, že cenu krypta řídí jen velryby a algoritmy. Mám k tomu výhrady. BTC je omezené množství a čím víc drobných hodlerů, tím lépe pro Bitcoin i jeho stabilitu. Ať už je účelem Bitcoinu nahradit peníze, být aktivem a zajištěním proti inflaci, nebo vše dohromady, přinesl nový koncept. Tímto konceptem je budování projektu, který nemá vedení. Je to něco úplně nového, co tu dříve nebylo. Je to systém, který nemá centrální vládu či vedení.

Díky tomu si lidé mohou uvědomit, že je možné, aby fungovalo něco, co nemá šéfa ani centrálu. Masa lidí má nyní novou možnost, jak uniknout ze sevření systému. A systém, přiznejme si, má chyby, které může decentralizovaný kryptosvět vyvážit. Přiznejme si, že ochrana práva a spravedlnosti bývá zneužívána k potlačení svobody lidí. Moc a nadvláda nad lidmi v některých lidech vyvolává násilnické sklony a opojení.

Byli jsme svědky, jak se boj s terorismem zneužívá k pošlapávání lidských práv. Vidíme, že boj proti praní špinavých peněz slouží jako záminka pro omezování soukromí. Nyní máme alternativu, máme Bitcoin a další decentralizované projekty a jak s tím naložíme, to už záleží na nás. Záleží to na mase obyčejných lidí, která se buď rozhodne Bitcoin používat, nebo tuto šanci zahodí. Já patřím k těm, kdo tomu pomáhají a současně sleduji, kam se to posouvá a vyvíjí.


Teď už víte, jak to se mnou bylo a co mě na kryptoměnách zajímá. Přišel jsem, abych se něco naučil. Snažím se tvořit a během hodlování šířím povědomí o Bitcoinu a kryptu. Poslední 3 roky se denně vzdělávám a pracuji na sobě, společně s vámi. Věřím, že krypto je nejen o penězích, ale že přináší něco nového. Trochu překvapivě to nejdůležitější není digitalizace, ale důraz na decentralizaci, svobodu, soukromí a peníze ve vlastních rukou masy obyčejných lidí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *