Do 5 let Bitcoin dosáhne 1 milionu dolarů kvůli kolapsu fiat měn, říká Samson Mow

btc, bitcoin, ath, moon, měsíc, space, vesmír, to the moon, výplachu, ath,

Budoucí kolaps fiat měn by mohl podle bitcoinera Samsona Mow pohnat Bitcoin k 1 milionu dolarů v příštích pěti až deseti letech.

Fiat čeká kolaps, říká Samson Mow

Samson Mow je kanadský expert na Bitcoin a vývojář videoher. Mimo jiné je zakladatelem a CEO herní vývojářské společnosti Pixelmatic a bitcoinové společnosti JAN3.

Mow věří, že přední kryptoměna by mohla v příštích pěti až 10 letech dosáhnout referenční hodnoty 1 milion dolarů. Kolaps hlavních fiat měn bude hlavním katalyzátorem, kterýk tomu povede.

Kolaps přitom podle Mowa může „proběhnout velmi rychle.“

Stane se to tak nějak přes noc a pak házíte peníze do trakaře, řekl v nedávném rozhovoru pro Cointelegraph.

Zítra bychom se mohli probudit a Bitcoin by mohl stát milion dolarů!

Svou predikci Samson Mow sdělil novinářům během debaty o stavu přijetí Bitcoinu Salvadorem.

Je tomu již více než rok, kdy první stát na světě přijal BTC jako zákonné platidlo. Mow považuje krok Salvadoru za celkový úspěch a inspiraci pro další, a to i přes relativně nízkou míru využití a nerovnoměrnou dostupnost bitcoinové platební infrastruktury v zemi.

Advertisement

V podstatě přetváříte tradiční bankovní infrastrukturu v zemi. Takže to bude nějakou dobu trvat a bude to mít nerovnoměrné nasazení, řekl.

V době přípravy článku stál 1 BTC 17 805 USD a o kolapsu se nehovořilo v souvislosti s fiat měnou, ale ohledně FTX a dalších špatně řízených společností v kryptosektoru. Aby cena Bitcoinu dosáhla milionu dolarů, musel by oproti USD vyrůst na 56násobek.

 

Krátce před zatčením za podvod SBF popřel účast v konspiračním chatu „Wirefraud“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.