Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Litecoinové megavelryby nashromáždily Litecoin (LTC) za 220 000 000 $ během pěti týdnů: Santiment

Analytická firma Santiment říká, že krypto velryby hromadí velké množství Litecoinu na medvědím trhu.

Akumulace pokračuje

Megavelryby jsou při chuti. Analytická společnost Santiment uvádí, že litecoinové adresy, které vlastní více než jeden milion LTC, drží nejvyšší podíl z dostupné nabídky LTC od června 2017.

Tito velcí hráči nashromáždili 2,95 milionu LTC v hodnotě cca 219,6 milionu dolarů jen za posledních pět týdnů. Nyní drží 15,4 % všech LTC v oběhu.

Jak a kdy Mike Novogratz koupil 30 001 bitcoinů a 500 000 etherů

Ze svých historickcýh maxim na cca 400 dolarech je dnes Litecoin na ceně 79,5 USD. Své dosavadní low cyklu si přitom vytvořil na cenách okolo 43 dolarů již v červnu tohoto roku.

Je pozoruhodné, že od té doby se LTC drží a na první pohled má již drtivou část bear marketu za sebou. Může tedy být oproti BTC napřed, jak naznačují data o probíhající akumulaci?

Roky 2015 a 2016 jasně ukazují, že po fázi hypu a vychladnutí může nastat opravdu hodně dlouhá fáze nudy. Zda to bude to i tento případ a nějakého většího růstu se dočkáme někdy v roce 2025 dnes neví nikdo a nezbývá, než si na to počkat.

 

Ledger představil nový model; ECB chce BAN BTC; Rusko a Írán perlí: Zprávy týdne

 

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat.
Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *