Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Dokonce i Bitcoin zbledne ve srovnání s těmito novými investicemi, říká miliardář Chamath Palihapitya

Miliardář a jeden z raných investorů do Bitcoinu Chamath Palihapitya říká, že věří, že řada nově vznikajících trendů nabídne investiční příležitost, která zastíní samotný Bitcoin.

 

Zlato je dobré v ukládání kupní síly, ale Bitcoin ji zvyšuje: Tato predikce sleduje 10 milionů USD

 

Palihapitya prorokuje investiční ráj

Palihapitya hovoří o několika oblastech, na které se hodlá soustředit. Jeho investiční společnost Social Capital se sídlem v Menlo Parku již provedla několik odpovídajících investic.

Rizikový investor hovořil o problémech, na které soustředí. Jedná se o:

..Problémy s výrobou energie, výpočetní technika a přírodní vědy. Pravděpodobně neexistují větší věci, na kterých by se dalo pracovat, dodal.

Podle Palihapitiya by řešení těchto problémů mohlo vygenerovat biliony dolarů bohatství distribuovaného mezi investory.

Social Capital investovala do společností, které pracují v biologických vědách, čisté energii a technologických odvětvích.

Namátkou:

  • Syapse – firma, která se zaměřuje na odstraňování strachu a břemene závažných onemocnění prostřednictvím zlepšování péče v reálném světě.
  • Proterra – společnost, která si klade za cíl vyvíjet autobusy poháněné elektrickými bateriemi
  • Groq – firma, která se snaží urychlit pracovní zátěž v oblasti umělé inteligence.

Palihapitya vyzdvihuje roli porozumění trendům pro každého investora.

Sám akumuloval BTC před 10 lety. Nyní tvrdí, že tato nová odvětví a problémy představují větší příležitost, než jeho tehdejší nákupy BTC.

To je to, co mi mé pavoučí smysly říkají, že je ta největší příležitost mé investiční kariéry a nikdy předtím jsem se takhle necítil.

Ani na Bitcoinu jsem to tak necítil. V roce 2011 jsem vlastnil 5 % těchto věcí. Moje průměrné dolarové náklady byly 90 nebo 100 USD, i když jsem věděl, že to vyhraje. Říkám vám, že ve srovnání s tímhle to zbledne.

Závěr

Mezi další investorsky velmi zajímavé otázky můžeme zařadit, zda existuje vznikající odvětví, odkud se vyloupnou společnosti, které budou mít jednou miliardy uživatelů, jako byl Facebook, Google či Apple.

 

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!
Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

 

Spotify testuje nové způsoby poslechu hudby pomocí Web3 a kryptoměn

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *