Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Ethereum Classic se dostalo do první desítky kryptoměn po zběsilém 150% růstu

Ethereum Classic (ETC) od začátku roku stouplo na ceně o více než 150 %! Probojovalo se dokonce do první desítky dle tržní kapitalizace.

Ethereum Classic prorazilo do Top 10

Kryptoměna ETC je v prudkém bull runu. Jen od začátku tohoto roku již Ethereum Classic stihlo zvýšit svou tržní hodnotu o plných 150 %.

Rally vygradovalo tento týden, kdy během 3 dnů stoupl kurz Ethereum Classic z cca 5,5 USD až na aktuálních 11,6 $. Po BSV je tento altcoin další kryptoměnou, která letos během chvíle předvedla zhodnocení na dvojnásobek.

Graf, Ethereum Classic
Graf: ETC od ledna 2019 a pohled na pumpu na začátku 2020 (zdroj: CMC)

Nedávný update zvyšuje interoperabilitu ETC s Ethereem (ETH), což je v současné době nejoblíbenější platforma pro všechny typy decentralizovaných aplikací (dapps). Kromě toho burza Binance oznámila, že zahájí obchodování ETC / USDT s až 75% pákou. Tak prudký růst však může být způsoben nějakým velkým hráčem či skupinou. Pokud se dá uváděným objemům obchodování aspoň trochu věřit, jsme co se týče tohoto ukazatele na dosud zcela nevídaných hodnotách.

Oživení altcoinů

Na hurá! je obecně vzato u altů ještě příliš brzy. I kdyby se altcoiny vzamatovaly, stále jsou ve velkém mínusu oproti Bitcoinu, který od ledna 2019 téměř zdvojnásobil svoji dominanci.

Jisté naznačení změny však na trhu cítíme asi všichni. Něco se mění a pokud to bude znamenat také více přízně pro ostatní kryptoměny, bude to jen dobře. Krve a zkázy snad už bylo dost. Uvidíme…

Závěr

Skvělé zhodnocení zažilo Ethereum Classic, které v roce 2020 již předvedlo růst o více než 150 %. Rostlo před i po svém nedávném forku Agharta, kterým se ETC aktualizovalo.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Bitcoin Cash (BCH) a Bitcoin SV (BSV) soupeří o převahu! Momentálně vede opět BCH

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *