Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Iota získává obrovského partnera – německý nadnárodní poskytovatel podnikového softwaru

Kryptoměna Iota má dalšího významného partnera. Tentokrát se rozhodl integrovat její technologii i kryptoměnu Miota německý gigant v poskytování softwaru Software AG.

Iotu použije velký poskytovatel softwaru

Máme tady skvělou zprávu pro všechny příznivce Ioty. Kryptoměna zaměřená na internet věcí (IoT) je známá tím, že o partnery nemá nouzi. Nyní řady spolupracujících subjektu rozšíří německý gigant působící v oblasti softwaru.

Nadnárodní společnost Software AG, založená v roce 1969, oznámila, že chce masivně integrovat technologii distribuované účetní knihy IOTA (DLT), altcoin MIOTA, Tangle , Qubic a další řešení do svých operací.

Christoph F. Strnadl, viceprezident Software AG pro inovace a architekturu softwaru, uvedl:

„Strategicky se snažíme integrovat veškerou technologii IOTA do našeho portfolia. Veškerou – znamená včetně altcoinu Miota, Qubicu, MAM a dalších (budoucích) protokolů 2. vrstvy využívajících Tangle. Podrobnosti budou zveřejněny v prvním setkání IOTA Meetup ve Vídni dne 12. 03. 2020…

Iota (MIOTA) má obrovského partnera

IOTA tak rozhodně zůstává jedním z nejaktivnějších DLT projektů. Tým pracuje na dosažení revoluce nejen v oblasti technologie DLT (jako je i blockchain), ale především pak v oblasti internetu věcí. Nový partner, který hodlá využít kompletně vše od Ioty, není žádný nováček v oblasti softwaru.

Ba právě naopak, společnost působí na trhu přes 50 let a může se pochlubit více než 10 000 zákazníky v 70 zemích na různých kontinentech. Strnadl již minulý rok úzce spolupracoval s nadací IOTA a dal jasně najevo, že Software AG do svých procesů již brzy integruje prakticky všechna řešení od Ioty.

Jedná se o dosud největší partnerství pro tuto kryptoměnu.

Peněženka

Kromě toho tým 14. ledna 2020 oznámil, že vydal novou verzi peněženky – 1.3.0 Trinity Desktop Wallet. Přichází s nástrojem Spent Address Recovery, který umožňuje uživatelům odemknout finanční prostředky z použitých (utracených) adres pomocí procesu známého jako hashování svazků. To řeší situaci, když si např. omylem převedete Miotu na adresu, kterou jste již dříve použili a utratili.

Závěr

Iota má nového obrovského partnera. Software AG je německý nadnárodní poskytovatel podnikového softwaru a využije veškerou technologii této kryptoměny v rámci svých procesů. Tým Ioty pilně plní svou práci a nedávno také vydali novou verzi peněženky. Momentálně je však Iota v asi 5% zisku, což nijak zvlášť nevybočuje od zbytku marketu.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Kryptozprávy | Zpěvák Akon zakládá kryptoměsto! Výročí konce Bitconnectu. Miliarda $ v BTC v pohybu. Hodlonaut vs. Wright a další zprávy

Zdroj:
https://btcmanager.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

2 Comments

  • Nitram

    Díky za článek. Pro mě, jako pro držitele velkého množství IOTA tokenů, by to měla být skvělá zpráva, ale není. Jde o to, že vlastní síť Tangle (technologie) může existovat bez tokenů, které mám. Pokud si tedy velké firmy jako VW, Bosch, Jaguar a další, udělají vlastní privátní sítě Tangle a ty propojí, tak nevím k čemu budou tokeny IOTA. Může mi tuto hypotézu někdo vyvrátit? 🙂

  • Nitram

    Ještě dovětek, ano v článku se píše, že chtějí adoptovat i měnu, ale proč by to dělali? Mohou mít privátní tangle pod svojí kontrolou. Podle mě je to dohoda s IOTA Foundation, aby se investoři hrnuli. Jako investor se bojím konce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *