Čtvrtek, 18 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Facebookovinky #7 | Je Bitcoin bublina, není to bublina…

Bude zase řeč o bublině? Možná ano, cena pomalu stoupá. Otázkou je, zda se vůbec někdy přestalo v určitých kruzích o Bitcoinu říkat, že je zbytečný, bezcenný nebo založený na vzduchu. Pojďte si přečíst Facebookovinky na Kryptohodlerovi. Alespoň se tomu společně můžeme zasmát.

Minule jste četli: Čelíme nutkání podívat se na cenu

Citát

citát, Friedrick Hayek, peníze
Citát Friedrick Hayek – jak mít dobré peníze?

Tokenizace aneb další bublina se blíží?

Je na obzoru nová “bublina” v podobě tokenizace aktiv? Využití blockchainu může přinést nové investiční možnosti a nové bubliny. V posledním týdnu jsme zaznamenali  minimálně 2 zajímavé zprávy na toto téma.

Je to bublina, není to bublina…

Kritika Bitcoinu, srovnání se vzduchem a s bublinou. To vše BTC provází prakticky od vzniku. Cena prochází cykly a když to letí nahoru, vzniká bublina. To je pravda, ale není to nic jiného, než co známe z ekonomiky a lze to sledovat v rámci teorie cyklů stejně tak u akcií, jako na dalších trzích. Někdo to však bere tak, že BTC jednou skončí a nebude existovat. Prostě umře. Kritika a věštby konce nás neustále provází…

Kryptonovinky – Facebookovinky

Za poslední týden jste si celou řadu aktualit mohli přečíst zde na našem webu Kryptohodler. Pojďme nyní na další zprávy a aktuality, o kterých jsme vás během posledních 7 dní informovali pouze na našem fb.

Závěr

Ještě, že to je sranda, jinak by ani ta bublina nebyla žádná legrace! Do komentářů nám můžete napsat, jak to vidíte vy. Dnešní Facebookovinky plné vtipů i čerstvých zpráv a novinek z kryptosvěta končí. Nebuďte smutní, další díl vyjde opět za týden a pokud se vám to nafoukne, alespoň se tomu můžete zasmát!

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co dále?

„Je to Ripple, XRP, nebo psí hovno?” Šéf Bitmexu komentuje nový obchodní pár

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *