Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

„Je to Ripple, XRP, nebo psí hovno?” Šéf Bitmexu komentuje nový obchodní pár

5. února burza Bitmex přidává nový obchodní pár,  resp. novou smlouvu na své derivátové platformě. Vzrušující den pro XRP poněkud kazí vyjádření Arthura Hayese.

Bitmex a XRP

Burza Bitmex je dle oznámení hrdá na to, že přidává nový obchodní pár. Obchodování 3. největší kryptoměny dle tržní kapitalizace , resp XRP / USD swapovou smlouvu spouští 5. února 2020 ve 4:00 UTC, s až 50x pákou.

Arthur Hayes komentuje nový pár

BitMEX se připojuje k rostoucímu seznamu burz a přidává pár XRP do svého derivátového obchodování. Mezitím došlo v posledních dnech k dalšímu oživení trhu altcoinů a XRP se těší 9% růstu ceny jen za posledních 24 hodin.

Pokud však XRP fanoušci měli pocit, že Bitmex jejich oblíbence přidal pro jeho skvělé vlastnosti, není tomu tak. Nový obchodní pár totiž na svém Twitteru dost nevybíravě okomentoval Arthur Hayes, šéf burzy.

„Říká se tomu Ripple, XRP nebo psí hovno? Kdo ví, koho to zajímá. Stojí to za více než nulu, takže je čas obchodovat pár USD na BitMEXu. Boo-Yaka-sha!”

Tímto tweetem byla radost XRP komunity zmařena. Vlivná osoba v kryptosvětě se velmi negativně a bez servítek  vyjádřila o XRP. Kromě toho však generální ředitel burzy Bitmex udělal špatnou reklamu sám sobě. Je totiž zřejmé, že se vůbec nestará o kvalitu projektů, které přidává na svou burzu, a zajímá ho pouze to, že mu vydělají peníze.

Závěr

Zpráva o přidání derivátového páru XRP / USD na Bitmex působí podivně protichůdně. Na jednu stranu burza uvádí, že je hrdá na to, že to může oznámit. Na druhou stranu však generální ředitel Arthur Hayes hovoří o „psím hovnu.” Trochu to připomíná některé hlášky z filmu Vlk z Wall Street. Například: „Mysli na to, o co nám jde – přesunout prachy z klientovy kapsy do tvojí kapsy.” Pro názornost i pobavení přidáváme krátkou ukázku (zdroj: youtube).

https://youtu.be/JkIiPZtxHDI

Co dále?

Top 5 nekrologů Bitcoinu za rok 2019 – nejlepší předpovědi konce BTC

Zdroj:
https://bitcoinist.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *