Neděle, 25 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Facebookovinky #6 | Čelíme nutkání podívat se na cenu

Neustále čelíme nutkání, které nás nutí kontrolovat cenu. Neříkejte, že to tak nemáte – nevěříme! Když Bitcoin roste, máte taky ten dobrý pocit, že to jde nahoru? Chcete to vidět, že? Ještě chvíli to prosím vydržte a pojďte si přečíst Facebookovinky na Kryptohodlerovi. Alespoň se tomu společně můžeme zasmát.

Minule jste četli: Hodleři jsou legendy!

Dva forky, dvě zprávy

Něco se odehrálo v komunitě BCH. Kryptohodler nedávno informoval, že by těžaři BCH mohli začít platit 12,5 % ze svých těžebních odměn jako daň , která se následně použije na vývoj. Kromě toho jsme zaznamenali vážný problém Bitcoinu Gold.

Kryptonovinky – Facebookovinky

Potlačte ještě chvíli nutkání čeknout cenu, čekají nás totiž zajímavé kryptonovinky. Za poslední týden jste si celou řadu aktualit mohli přečíst v kryptozprávách. Pojďme nyní na další zprávy a aktuality, o kterých jsme vás během posledních 7 dní informovali pouze na našem fb.

Čelíme vážnému nutkání!

Nutkání sledovat často cenu Bitcoinu potažmo celý krytomarket je přirozené. Chcete vědět co se děje, co nového… Nemusí to být nutně proto, že chcete něco udělat, třeba přikoupit nebo snad naopak prodat. Zkrátka vás Bitcoin nutí, abyste se na něj podívali. Chce vaši pozornost. A vy toto nutkání asi ani neřešíte. Prostě na to mrknete a je to fajn. Ale co když vás to začne ovládat?

Závěr

Ještě, že to je sranda, jinak by ani to nutkání nebyla žádná legrace! Do komentářů nám můžete napsat, jak to zvládáte vy. Dnešní Facebookovinky plné vtipů i čerstvých zpráv a novinek z kryptosvěta končí. Nebuďte smutní, další díl vyjde opět za týden a pokud to s čekováním grafu přeženete, alespoň se tomu můžete zasmát!

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co dále?

Video | Kryptozprávy – Vítejte na úvodním videu! Představení kanálu a přehled krypto novinek

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *