Sobota, 2 prosinceVítejte na hodlerském webu! ** KYTKA JE ZPĚT! **

Fear & Greed Index na ATL, XRP Přidán do Indexu NASDAQ, IOTA Parkovací Aplikace

Fear & Greed Index Bitcoinu je na historickém minimu – extrémní strach. XRP byl přidán do kryptoměnového indexu burzovního giganta NASDAQ. IOTA má reálné využití v parkovací aplikaci německé firmy.

Fear & Greed Index na ATL

Index strachu a chamtivosti, který mapuje sentiment na trhu s Bitcoinem, je nyní na ATL (all time low – nejnižší hodnota vůbec). Extrémní strach obchodníků zřejmě vyvolal nedávný propad k hodnotám pod 10 000 USD / BTC. Jinak po většinu letošního roku prudce rostoucí Bitcoin se, po dosažení letošního maxima cca 13 700 $ (CMC), dostal do střednědobého downtrendu.

  • Fear & Greed může sloužit jako určitá pomůcka k identifikaci nálady na trhu a potenciální změny trendu na extrémních hodnotách. Ani extrémní hodnota však nemusí ve 100 % případů znamenat obrat.

XRP byl přidán do krypto indexu NASDAQ

3. největší kryptoměna dle tržní kapitalizace XRP od Ripple byla přidána do nového krypto indexu NASDAQ na nedávno spuštěném webu. Nyní je XRP oficiálně součástí nového tržního indexu newyorkské burzy, která provozuje největší elektronický akciový trh na světě. Kromě toho XRP označila jako nejlevnější prostředek pro mezinárodní platby DBS Bank. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších bankovních institucí v jihovýchodní Asii.

Nedávno jsme vás také informovali o zprávě Světové poštovní unie (UPU), která výslovně uvádí XRP, jako kryptoměnu, kterou by měly akceptovat pošty členských států.

IOTA v parkovací aplikaci Trive.Park

Německá společnost Trive.Me používá technologii IOTA ve své parkovací aplikaci Trive.Park. Mobilní aplikace slouží k usnadnění rezervace a placení parkovacích míst. Majitelé parkovacích garáží mohou „digitalizovat svůj majetek a zpeněžit jej prostřednictvím online rezervačního systému.” Vedoucí tohoto produktu Alexander Süssemilch k tomu uvedl, že IOTA byla vybrána i díky transakcím s nulovými poplatky, které umožňuje Tangle.

  • IOTA Tangle je inovativní typ technologie distribuované účetní knihy (distributed ledger technology – DLT), který je navržený speciálně pro prostředí Internetu věcí (IoT). IOTA tedy nemá blockchain, ale jiný typ DLT, a to Tangle.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://news.u.today/
https://news.u.today/
https://btcmanager.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Coinbase

Registrací na Coinbase přes náš odkaz získáte zdarma 10 USD v bitcoinech po prvním nákupu kryptoměny.

VÍCE ZDE

Binance

Registrací na burze Binance přes náš odkaz získáte doživotní 10% slevu na obchodních poplatcích.

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *