Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Středeční Přehled Posledních Novinek (#SPPN11) – Má Cenu Hodlovat Altcoiny?

Kryptosvět nikdy nespí a stále je z čeho vybírat ty nejzajímavější zprávy, novinky, výroky a další aktuality. Také začátek 34. týdne roku 2019 proto přinesl řadu novinek. Snažili jsme se pro vás vybrat TOP9, jako vždy. V 11. díle SPPN se vás zeptáme: Má ještě vůbec cenu hodlovat altcoiny?

Co to je?

NEWS jsou zajímavé aktuality a novinky zahuštěné do podoby krátkých článků. Účelem je nabídnout vám příjemný zážitek na našem webu. Můžete během několika minut denně sledovat aktuální dění v kryptosvětě. Nemusíte se prokousávat dlouhými odstavci omáčky a názorů redaktorů a vše podstatné si přečtete během chvilky.

Můžete využít web odběr kliknutím na zvoneček a mít o každé novince ihned info. Dále jsme zařadili SPPN. Středeční, resp sobotní, přehled posledních NEWS vychází i pro ty z vás, kteří z jakéhokoli důvodu odběr zapínat nechtějí, nebo si prostě rádi přečtou souhrn aktualit posledních dní.

SPPN

O tom, že jsou hackeři čím dál vážnější problém, víme všichni. Nyní však Coinbase omylem vystavila hesla svých uživatelů nebezpečí úplně sama. Podobná, byť mnohem rozsáhlejší, bota se mimochodem svého času podařila Facebooku. Coinbase však ihned chybu přiznává, napravuje a po průzkumu usuzuje, že žádné prostředky nejsou v ohrožení.

Ve středu pak přišla zpráva, že likvidátor Cryptopie, která nepřežila lednový hack, stále sbírá data o uživatelích. Hovoří o zdlouhavém přiřazování jednotlivých transakcí k účtům uživatelů. To je prý výsledek toho, že burza neměla systém, který by to udělal, takže nyní vlastně neví, kolik měl který zákazník na kontě prostředků. Bude to trvat, ale údajně na tom pracují.

Přišel další samozvaný Satoshi Nakamoto. O této novince bychom asi vůbec neinformovali, kdyby to neměl tak promyšlené a svým způsobem zajímavé. Identita tvůrce však zůstává nadále tajemná. Pakistánec nejprve skóroval výrokem, že „pravda je vždy podivnější než fikce.” Následně si však vstřelil vlastní branku odhalením, že svěřil notebook s 980 tisíci bitcoiny do opravny. Výsledek: remíza. Nelze naprosto spolehlivě říct, zda je pravý, nebo fake.

Facebook sice sklidil se svým stablecoinem Libra vlnu kritiky a dostal “po prstech” v americkém Kongresu, ale ukázal, jak moc je toto téma populární. Toho se nyní snaží využít další, kteří by ho rádi překonali a sami sklidili úspěch a slávu. Patří k nim nově také projekt, navazující partnerství s vládami, od Binance

Venus a Metal od pravděpodobně nejmladšího bitcoinového milionáře Erika Finmana.

Má Cenu Hodlovat Altcoiny?

Také v 11. díle pro vás máme otázku. Napište nám svůj názor, zda podle vás má ještě cenu hodlovat altcoiny, nebo již podle vás nikdy nedojdou na nová ATH. Věříme, že toto téma zajímá nás všechny a rádi bychom vás trochu podnítili k diskuzi, nebo alespoň k zamyšlení.

Ale zpět k novinkám. A pojďme se rovnou podívat na některé dobré zprávy od altcoinů. NEO oznámilo že pokračují ve vývoji svého updatu NEO 3.0. Ten by měl být dokončen a implementován za necelý rok. Zároveň mají program EcoBoost za 100 000 000 $. Pomáhá jim budovat oboustranně výhodné spolupráce a partnerství na rozvoj celého ekosystému.

XRP hodleři, taktéž zasažení několikaměsíčním vývojem na trhu altcoinů, mají další jiskru naděje. Jejich minci totiž doporučuje implementovat Světová Poštovní Unie. Ve své zprávě to nejen zmiňují, ale mají již připravený a zpracovaný postup, jak by kryptoměny a speciálně XRP mohl zefektivnit, zrychlit a zlevnit finanční převody.

Vývojář Bitcoin Core a tvůrce aktualizace SegWit Peter Wuille představil programovací jazyk pro smart kontrakty na Bitcoinu. Jmenuje se Miniscript a byl vyvinut v kanadské blockchainové technologické firmě Blockstream Research

U altcoinů skončeme. Analytik MacBTC předpověděl, že do 14 dní proběhne poslední fáze kapitulace u altcoinů. Svým početným sledujícím proto doporučil, aby byli připravení na short párů BTC s altcoiny a zároveň long BTC.

Linky na jednotlivé články (NEWS:)

Další Problém Kryptoburzy?! – Coinbase – 3420 Jmen, Hesel a E-mailů Ohroženo

NEO Program EcoBoost za 100 mil. $ na Podporu Ekosystému

Další Samozvaný Satoshi Nakamoto: „Pravda je vždy Podivnější než Fikce”

Rojí se tzv. “Zabijáci” Facebook Coinu Libra – Metal a Venus

Světová Poštovní Unie ve své Zprávě Uvažuje o Přijetí XRP

Pozdvižení se Nekoná – “Satoshi” prý Svěřil Notebook s 980 Tisíci Bitcoiny do Opravny a Ztratil HDD?!

Analytik MacBTC: Dno na Altcoinech je Blízko – Poslední Kolo Kapitulace do 2 Týdnů

Likvidátor Hacknuté Burzy Cryptopia Usiluje o Vrácení Kryptoměn Uživatelům

Vývojář Představil Bitcoinový Smart Contract Programovací Jakyk Miniscript

Kryptomarket

Dnes došlo k dalšímu otestování silné psychologické support úrovně 10 000 USD / BTC. Cvíli to vypadalo na průraz, ale trh se rychle odrazil. Následoval mírný růst a momentálně se již Bitcoin obchoduje za cca 10 100 $ (Coinbase), kde se trh krátkodobě zastavil. Dominance Bitcoinu se stále drží těsně pod 70 % a propad altcoinů oproti BTC se tak, alespoň prozatím, zastavil. Bude zajímavé sledovat, zda se predikce MacBTC ohledně kapitulace na trhu altcoinů naplní.

Závěr – Má cenu hodlovat altcoiny?

Bitcoin se dočkal nového programovacího jazyka pro inteligentní smlouvy, XRP chce implementovat Světová poštovní unie a analytik předpovídá konečnou fázi downtrendu altcoinových párů s BTC. Informovali jsme vás třeba o dalším samozvaném Satoshim i o nečekaném problému Coinbase, který vedl k potenciálnímu ohrožení přístupových údajů některých uživatelů.

A dnešní otázka zní: Má ještě vůbec cenu hodlovat altcoiny? Napište nám svůj názor do komentářů pod článkem nebo na sociálních sítích.

 

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *