Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

NEO Program EcoBoost za 100 mil. $ na Podporu Ekosystému

Jak píše Cointelegraph, NEO představilo svůj program EcoBoost. Ten má sloužit k rozvoji ekosystému a k podpoře vývojářů, kteří využívají platformu NEO (stávající i nové).

EcoBoost na rozvoj Ekosystému NEO

Projekt EcoBoost za 100 mil. USD má 3 fáze. V první fázi navazují dlouhodobá partnerství. Cílem je rozvoj infrastrukury, takže navazují spolupráci s médii, burzami, distribučními platformami decentralizovaných aplikací (DApp), a podobně. Dle vyjádření jde o oboustranně výhodná partnerství, o které již řada předních institucí a projektů v oboru projevilo zájem. Avšak vítají také úplně nové projekty.

Druhá fáze programu pak představuje nábor týmů, které vytvářejí DApps. NEO jako platforma samozřejmě potřebuje, aby ji někdo využíval ke stavbě těchto decentralizovaných aplikací (tzv. “D.aplikací”). Mimochodem, tým se také snaží snížit náklady inteligentních smluv, kvůli dřívější neochotě k jejich používání.

Třetí a poslední fáze EcoBoost má za cíl podpořit rychlý růst a rozvoj ekosystému propojením projektů a partnerů. Všechny projekty tak získají veškerou nutnou podporu po celou dobu svého životního cyklu. Může jít např. o výzkum a vývoj, marketing či zalistování na burzy.

Cointelegraph také informuje o roadmapě NEO 3.0

. Ve skutečnosti jde o zprávu, o které jsme vás informovali již v květnu. NEO se chystá na nový mainnet. K nasazení by mělo dojít ve 2. čtvrtletí roku 2020. Zajímavostí je vyjádření zakladatele Nea Erica Zhanga, který řekl:

„Chtěli bychom vidět aplikace jako YouTube, AliPay a herní obry jako Tencent a Blizzard, které běží na blockchainu. A NEO3.0 to těmto velkým organizacím umožní.“

Momentálně se NEO obchoduje za 10 dolarů. Nejníže jsme ho mohli vidět na přelomu let 2018 a 2019, kdy se krátkodobě dostalo až pod 6 $. Na ATH přitom dosáhlo na cenu téměř 170 $ (CMC). O této kryptoměně, která patří mezi “dividendové průkopníky”, protože umožňuje stakovaní bez nutnosti zapnutého počítače a peněženky, vyjde na Hodlerovi v blízké době samostatný článek.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *