Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Fintech gigant Revolut se integruje s kryptoměnovou peněženkou MetaMask pro nákupy kryptoměn v aplikaci

Londýnská fintech firma Revolut oznámila podporu pro přímé nákupy kryptoměn prostřednictvím peněženky MetaMask. Uživatelé si ponechají kontrolu nad soukromými klíči k aktivům.

Podle oznámení společnosti budou moci klienti platební služby Revolut provádět přímé nákupy kryptoměn přímo do své peněženky MetaMask. Služby fintech giganta nyní údajně využívá asi 40 milionů uživatelů.

Nová integrace všem zákazníkům Revolutu ve Spojeném království a Evropském hospodářském prostoru (EHP) umožní používat k nákupům kryptoměn rovnou do soukromé peněženky svůj zůstatek v jedné z 18 podporovaných fiat měn, ale i debetní a kreditní karty.

Co se týče podporovaných kryptoměn, zatím bude možné takto nakupovat celkem 20 různých kryptoměn, včetně Etherea a tokenů USDT či Shiba Inu.

Kromě rekace na určité regulační problémy, které Revolut zaznamenal, společnosti novinkou dle svých slov nabízí zákazníkům přesně to, co si žádají.

Toto partnerství je skutečně o tom, dát našim uživatelům to, co chtějí – větší kontrolu nad jejich kryptoměnami, a to přímočarým způsobem, pomocí platforem, které již znají a kterým důvěřují. Hraje také klíčovou roli při podpoře širšího přijetí kryptoměn, čímž se svět kryptoměn otevírá více lidem, uvedl Lorenzo Santos, senior produktový manažer mateřské společnosti MetaMask Consensys.

V srpnu 2023 neobanka pozastavila všechny krypto služby pro uživatele ve Spojených státech. O několik měsíců později, v lednu, byl Revolut přinucen pozastavit nákupy kryptoměn pro uživatele ve Spojeném království, a to na základě nových pravidel úřadu Financial Conduct Authority.

Pro Metamask je novinka další významnou integrací poté, co již umožňuje uživatelům nakupovat kryptoměny přímo v jejich peněženkách pomocí kreditních a debetních karet, bankovních převodů a digitálních peněženek, jako jsou Apple Pay, Google Pay\ a PayPal. Uživatelé také mohou vybírat prostředky na Visa kartu a následně nakupovat u 130 milionů obchodníků po celém světě.

Další:

Událost vzácná asi jako zatmění slunce?! Bitcoin a zlato ve stejný den překonaly své historické cenové rekordy

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *