Úterý, 23 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Grayscale navýšila své pozice v kryptu o 1 miliardu dolarů za pouhých 11 dní

Cointelegraph dnes informoval, že investiční společnost Grayscale navýšila svá spravovaná kryptoaktiva o další 1 miliardu USD za méně než dva týdny.

Grayscale navyšuje kryptofondy

Podle aktualizace, kterou investiční společnost Grayscale zveřejnila na svém Twitteru dne 28. července, má v současné době ve správě kryptoaktiva v hodnotě 5,1 miliardy dolarů. Portfolio Grayscale tvoří kryptoměny BTC, BCH, ETH, ETC, ZEN, LTC, XLM, XRP, ZEC. Jejich aktuální zastoupení je k dispozici na obrázku níže.

Fondy investiční společnosti Grayscale (zdroj: Twitter – Grayscale)

Portfolio velryby

Dřívější data společnosti naznačují, že došlo k výraznému navýšení množst ví, ale i hodnoty, kryptoměnových pozic společnosti. Hodnoty proto, že Bitcoin od začátku týdne překonal 10 tisíc

dolarů a došel až nad 11k $. Vyjádřeno v dolarech má nyní Grayscale v kryptofondech o miliardu USD více krypta, než před pouhými 11 dny.

Firma více než zdvojnásobila pozici v BCH, ze 6 milionů na 12,8 milionů USD. Společnost Grayscale dále přidala 782 milionů dolarů k svému trustu v BTC, 174 milionů dolarů v ETH, 12,7 milionu dolarů v ETC a 6,7 ​​milionu do svého trustu v LTC. Stellar Lumens Trust byl naopak jediný s poklesem z 600 000 na 500 000 USD.

Tip
Ethereum slaví 5. narozeniny: Přehled aktualizací, novinek i problémů druhé největší kryptoměny

Závěr

Regulační úřad pro finanční průmysl v USA schválil akcie Bitcoin Cash Trust společnosti Grayscale a Litecoin Trust. Obě akcie budou brzy k dispozici pro veřejné obchodování na OTC trzích pod symboly BCHG a LTCN. Tato investiční společnost je jedním z největších známých kryptoinvestorů na světě a určitě o ní ještě uslyšíte.

Prudký návrat volatility spojený s výstřelem BTC k 11 000 $ způsobil likvidaci přes 500 milionů dolarů pákových pozic

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *