Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Hodleři Litecoinu nyní mohou získat 10% roční úrokovou sazbu od společnosti Cred

Úvěrová platforma, která získala strategické partnerství s nadací Litecoinu, nabízí možnost uzamčení mincí LTC s až 10% ročním úrokem.

Úrok za půjčení Litecoinu

Litecoin Foundation spolupracuje se společností Cred. Výsledkem partnerství je vcelku zajímavá možnost pro hodlery LTC. Ti mohou své mince uzamknout a získat až 10% roční procentní sazbu. Lukrativní úročení Litecoinu je podobné různým řešením decentralizovaných financí (DeFi) na platformě Etherea.

Pro využití je nutný závazek minimálně na 6 měsíců. Splátky úroku jsou měsíční, a to buď v rámci fiat, nebo kryptoměny. Další partneři společnosti Cred, jako jsou Bitcoin.com, Uphold a BitBuy, údajně ještě více usnadní proces úvěru.

Část finančních prostředků ze společné iniciativy bude navíc použita na podporu rozvoje Litecoinu, který dosud štědře finančně podporoval sám zakladatel Charlie Lee a o jehož finanční samostatnosti se dosud vedou diskuze.

Alan Austin, ředitel Nadace Litecoin, si v komentáři pochvaluje další zajímavou možnost použití Litecoinu v praxi. Uvedl:

„Silné případy použití by měly být jedním z nejdůležitějších hledisek při hodnocení kryptoměny. Kromě spolehlivosti Litecoinu, použití pro platby a vynikající likvidity, schopnost získávat úroky za atraktivní ceny prostřednictvím platformy společnosti Cred dále posiluje jeho případy použití.“

Cred

Cred je globální krypto lending (půjčovací) platforma. Právě partnerství se samotnou nadací Litecoinu dává celému projektu větší váhu a důvěryhodnost, než kdyby se jednalo o zcela neznámý subjekt. Cred mimo to buduje celosvětovou síť pro přístup k úvěrům a úvěrové historii. Také má vlastní utility token LBA. Společnost založil bývalý vedoucí pracovník PayPalu Dan Schatt.

Závěr

Díky strategickému partnerství nadace Litecoinu s úvěrovou platformou Cred mohou nyní hodleři LTC uzamknout své mince s poměrně lukrativním zhodnocením. Běžně přitom Litecoin jako PoW kryptoměna žádné dividendy nenabízí.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále

40 německých bank chce poskytovat Bitcoin a krypto skladování

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *