Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Hodleři za méně než dva roky nashromáždili 1 milion bitcoinů! Celkově dlouhodobí držitelé vlastní 14,47 mil. BTC: Glassnode

Podle krypto analytické společnosti Glassnode on-chain data ukazují, že hodleři již téměř dva roky silně kumulují hlavní kryptoměnu tempem desítek tisíc BTC měsíčně.

Glassnode uvádí, že dlouhodobí držitelé nashromáždili 1,01 milionu BTC za posledních 602 dní. Díky tomu se celkové množství Bitcoinu v peněženkách této kohorty vyšplhalo na 14,47 milionu jednotek.

 

Jen kumulace krevet, tedy adres s méně než 1 BTC, dosahuje rychlosti 33 400 BTC měsíčně.Tito investoři nyní dohromady drží 1,33 milionu BTC.

Navzdory letošním ziskům zůstává Bitcoin zhruba 55 % pod svým historickým maximem na ceně cca 69 000 dolarů.  Jedná se o dlouhodobý vrchol, kterého cena BTC dosáhla v listopadu 2021.

 

[ stextbox id='info']Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem.

Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.[/stextbox]

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *