Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Jak na CoinMarketCapu získat zdarma BAND tokeny – CMC Earn

CoinMarketCap zahájil program Earn, který uživatelům poskytuje informace o kryptoměnách. Za učení vám zaplatí. První na řadě je token Band Protocol (BAND). Kampaň bude aktivní ještě 6 dní a 10 hodin.

CMC Earn- Band tokeny

Band Protocol (BAND) je první v kampani Earn na CMC. Program CoinMarketCap Earn navazuje na podobnou iniciativu / platormu, kterou můžete znát z Coinbase. V podstatě jde o projekt, který uživatelům zaplatí za to, že se něco naučí o vybraných kryptoměnách. Band Protocol je konkurenční projekt Chainlinku (LINK), který v poslední době předvádí raketový růst a dnes již v tržní kapitalizaci překonal i Bitcoin Cash (BCH) na 5. místě. V obou projektech (LINK, BAND) jde o propojení smart kontraktů s daty z reálného světa pomocí technologie Oracle.

CoinMarketCap je nejčastěji používaným webem pro krypto data, takže jeho platforma Earn by měla přinést krypto vzdělání milionům lidí. „Vzhledem k tomu, že CoinMarketCap je pravděpodobně webem číslo jedna v kryptu, kde všichni nováčci jdou kontrolovat ceny, je opravdu důležité, aby vedli tuto iniciativu pro uživatele, a proto jsme se rozhodli připojit se k nim,”

řekl Sovaris Srinawakoon, generální ředitel a spoluzakladatel projektu Band Protocol. A dodává: „Vzdělávání je klíčem k urychlení používání kryptoaktiv…”

Výdělečné kampaně na CoinMarketCapu

Band Protocol umožňuje smart contract aplikacím, například v prostoru decentralizovaných financí (DeFi), propojit se a využívat externí data v reálném světě. BAND je první, ale postupně by měly na CMC Earn vznikat další kampaně. Každá nová kampaň bude trvat osm dní. Abyste se mohli zůčastnit, stačí mít zaregistrovaný účet na CMC. Iniciativa dává uživatelům šanci otestovat si své znalosti a na oplátku získat malé množství kryptoměny. Pro ty z vás, kteří ovládají jen základy angličtiny, to však může být také lekce z cizího jazyka. Na možnost výdělku nás upozornil slovenský youtuber z kanálu Cryptoinvest, kterého můžete sledovat třeba na decentralizované platformě Hive.

Největší hater kryptoměny Chainlink pravděpodobně ztratil miliony dolarů jeho shortováním – při likvidaci pomohl s pumpou

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *