Konference Bitcoin 2022: Starosta Miami odhalil sochu býka s laserovýma očima

Bitcoin 2022, Miami, bull

Starosta Francis Suarez na zahájení konference Bitcoin 2022 v Miami odhalil sochu býka s laserovýma očima. Jde o dva známé symboly přesvědčení, že cena BTC půjde nahoru, v jednom.

Miami; Bitcoin 2022

Právě probíhá každoroční bitcoinová konference v Miami naplánovaná na 6. – 9. dubna. U příležitosti jejího zahájení odhalil starosta města sochu býka.

Socha je roboticky vypadající býk vážící 3 000 liber vyrobený ve stejném duchu jako Charging Bull z Wall Street. Má symbloizovat, že se Miami stává „světovým hlavním městem kryptoměn“.

TIP: Na konferenci Bitcoin do firem v Praze vystoupí Kicom, Kovanda či Tětek

New York je bývalé finanční centrum, […] dávám vám miamského býka!” 

Starosta Suarez bitcoinového býka odhalil ve středu v Miami Beach Convention Center, kde se konference koná. Tento počin byl okamžitě

Advertisement
označen skeptikem v Intelligenceru jako zločin proti Bohu:

Zemi pronásleduje ohavnost. Litujte Miami, které se stalo její obětí; vzchopte se a hle, Býk. Ne Wall Street Bull. Oh, ne, ten býk je příliš starý, příliš obyčejný na starostu Miami,” píše se v magazínu.

Navzdory úsměvné kritice vykreslující sochu jako nástroj zkázy světa býk přivítá očekávaných 30 000 účastníků na letošní konferenci Bitcoin 2022, než bude po jejím skončení vyhnán na pastvu v kampusu Miami-Dade College.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.