Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Krypto Zprávy (17. 6.) | Popření Zákazů, Problémy Amerických Obchodníků a Čína využije Blockchain…

Druhý červnový týden byl o něco pozitivnější než ten první, a to jak v růstu cen jednotlivých kryptoměn, tak i dle zpráv, které v průběhu týdne přicházely. CBOE přestává obchodovat Bitcoin futures ■ Blíží se veřejné IEO Telegramu ■ Bakkt stanovil datum spuštění testování Bitcoin Futures ■ Američtí obyvatelé ztratí přístup k mnoha altcoinům na Binance ■ Facebook kryptoměnu podpoří desítky firem ■ Čína přichází s novou platební platformou na blockchainu ■ Indická centrální banka popírá zákaz Bitcoinu a kryptoměn.

Krypto Zprávy vám přináší youtube kanál Online investice.

Pondělí ■ CBOE přestává obchodovat Bitcoin futures

První americká burza, která začala obchodovat s Bitcoin futures, je přestane dále nabízet 19. Června. Dle vyjádření tiskové mluvčí burza CBOE neplánuje přidávat nové kontrakty na Bitcoin futures, údajně z důvodu zpomalení kryptoměnového trhu.

Chicagská burza CME, která taktéž nabízí Bitcoinové futures, podobný krok neplánuje a nadále je bude nabízet.

(Zdroj: https://kryptomagazin.cz)

Úterý ■ Blíží se veřejné IEO Telegramu

Před rokem a půl se konalo soukromé ICO pro akreditované investory. Nyní budou tokeny Gram k dispozici i pro veřejnost, a to konkrétně 10. července na burze Liquid. Prodej bude v omezené míře, kdy své tokeny bude prodávat korejská společnost Gram Asia.

V říjnu bude probíhat prodej zbylých tokenů. Co je nutné zmínit, cena ani kapitalizace ještě nebyly zveřejněny. Peníze vybrané v ICO (IEO) budou sloužit na vývoj telegramové otevřené sítě, zkráceně TON. Ta bude umožňovat digitální komunikaci, sdílení souborů a transakce.

(Zdroj: https://kryptomagazin.cz)

Čtvrtek ■ Bakkt stanovil datum spuštění testování Bitcoin Futures

Společnost Bakkt na svém blogu oznámila, že začne svůj produkt testovat 22. července. Byť to bude 2 dny od 50 letého výročí přistání na Měsíci, tak dle slov ředitele společnosti nepůjde o malý krok, ale o nový standard v přístupu ke kryptoměnovým trhům.

Toto testování bude zahájeno na burze ICE Futures US a následně bude obchodované i na ICE Clear US. Oproti CBOE nebo CME budou Bitcoinové Futures od Bakktu podloženy Bitcoinem.

(Zdroj: https://cointelegraph.com)

Pátek ■ Američtí obyvatelé ztratí přístup k mnoha altcoinům na Binance

Krypto nadšenci žijící v USA přijdou v září o možnost obchodování na jedné z největších krypto burz Binance. Toto vyplývá z aktuálních obchodních podmínek, které burza 14. června aktualizovala.

Tento krok může způsobit významný pokles objemů u kryptoměn, které mají na Binanci největší procento objemů obchodování. Mezi tyto kryptoměny patří např. ARK, IOTA a Zilliqa. Jak jsme vás však informovali ZDE, Binance zároveň oznámila chystanou samostatnou platformu pro rezidenty USA.

(Zdroj: https://cointelegraph.com)

Facebook má pro svou kryptoměnu podporu několika desítek firem

Mezi tyto společnosti patří VISA, Mastercard, PayPal, ebay a Uber. Bylo vytvořené konsorcium Libra, za účelem řízení projektu. Facebook se snaž získat 100 členů do tohoto konsorcia, od kterých by získal 1 miliardu dolarů, protože každému bude účtovat 10 milionů dolarů, na správu vlastního uzlu.

(Zdroj: https://cointelegraph.com)

Sobota ■ Čína přichází s novou platební platformou, která poběží na blockchainu

Tu rozjíždí čínská vláda společně s Alipay, což je přidružená organizace Alibaby. Cílem je standardizovat shromažďování dat za lékařské služby a platby. Umožní rychlejší rezervaci u doktora a s tím spojené platby. Aktuálně je tato aplikace testována v jedné z provincií.

(Zdroj: https://kryptomagazin.cz)

Neděle ■ Indická centrální banka popírá zákaz Bitcoinu a kryptoměn

ZDE jsme vás informovali, že v Indii je návrh zákona, který by trestal používání kryptoměn 10letým odnětím svobody. Reserve Bank of India popřela spojitost tímto s návrhem zákona. Dále uvádí, že nebyla v komunikaci s vládními orgány a ani neobdržela kopii zákona. Nepopírá však, že by zprávy mohly být pravdivé.

Centrální banka Indie stojí za většinou současných krypto regulací v Indii. Např. vloni zakázala, aby instituce spadající pod banku zprostředkovávaly v roce 2018 nákupy kryptoměn.

(Zdroj: https://www.ccn.com)

TIP: Rozhovor | ICO Analytik Adam Kracík: Pokud se Potvrdí Bull Market, Čekají Nás Zlaté Časy IEO

Video

Krypto Zprávy čtenářům webu Hodler (KryptoHodler.cz) přináší youtube kanál Online investice. Níže si můžete zkouknout videoverzi zpráv. Pravidelné aktuality z kryptosvěta vychází každé pondělí v 18:00. Pokud se vám video a tento pořad o kryptoměnách líbí, odměňte nás lajkem po rozkliknutí videa.

https://youtu.be/z4j2ceMu89Q

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Sleduj nás na Facebooku. Dále nás najdeš třeba na Instagramu, nebo v naší diskuzní HODL skupině.  Sleduj nás a zapoj se! 🙂 Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *