Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Krypto Zprávy (9. 7.) | Akceptace Nabírá na Obrátkách – Tradiční Bankomaty Budou Nabízet Kryptoměny; Bitcoinové Dluhopisy?..

I přes prázdniny se ve světě kryptoměn děje stále něco nového, tak se pojďme mrknou, co se stalo konkrétně v minulém týdnu. Binance spustí kryptoměnové futures s 20x pákou ■ IOTA Foundations spouští novou peněženku Trinity ■ Kanadská burza chce upgradovat bankomaty pro prodej Bitcoinů ■ Byly oznámeny první dluhopisy bez fiat peněz, na bázi Bitcoinu ■ U 39 000 obchodníků lze platit Litecoinem prostřednictvím platformy Flexa ■ Využití sítě Bitcoinu dosahuje svých maxim.

INFO: Krypto Zprávy vám přináší youtube kanál Online investice.

Úterý ■ Binance spustí kryptoměnové futures s 20x pákou

Oznámil to generální ředitel této obchodní platformy s tím, že prvním párem bude BTC/USDT, kde bude ona zmíněná páka až do 20násobku. Zatím není znám přesný datum spuštění, ale očekává se, že nyní několik týdnů či měsíců poběží testovací režim. Zároveň už jsou dostupné první screeny z nového grafického rozhraní, které bude futures podporovat.

Jde s největší pravděpodobností o reakci na zvýšený zájem o Bitcoin Futures, které na burze CME dosahuje nových maxim.

(Zdroj: https://cointelegraph.com/)

IOTA Foundations spouští novou peněženku Trinity

Organizace toto oznámila ve své tiskové zprávě. Ta obsahuje informace, že Trinity bude snadná pro používání a také bezpečná pro provádění transakcí v IOTA coinech. Peněženka je také kompatibilní s hardwarovými zařízeními, a to díky spolupráci se společností Ledger, která trvá od konce loňského roku.

Mezi další rysy nové peněženky patří zabezpečení a šifrování v souladu se standardy Keepass, biometrické ověřování a dostupnost ve 25 jazycích a na počítačích Mac, Windows, Linux, iOS a Android. Beta verze již má 160 000 stažení a proběhly na ní transakce v hodnotě 1,8 miliard dolarů.

Pokud jste držiteli této kryptoměny, ve které, na rozdíl od klasického blockchainu, kde se řadí transakce do bloků, dochází k ověřování transakce jinou transakcí, měli byste zvážit uložení svých mincí v peněžence Trinity.

(Zdroj: https://cointelegraph.com)

Středa ■ Kanadská burza chce upgradovat bankomaty pro prodej Bitcoinů

Burza Coinsquare dle tiskové zprávy získala software, který umožňuje tradiční bankomaty využít na prodej kryptoměn, jako je např. Bitcoin. Software pro bankomaty vyvinula společnost Just Cash, což je americký fintech startup, kde Coinsquare získala většinový podíl. Dle dohody se Just Cash připojí ke Coinsquare a budou společně fungovat pod jednou značkou.

Jejich software může nyní nabídnout kryptoměny prostřednictvím milionů stávajících bankomatů po celém světě. Navíc prostřednictvím zařízení, které uživatelé již běžně znají. Dle Cointelegraph je aktuálně po celém světě 5000 bitcoinových automatů v přibližně 90 zemích.

(Zdroj: https://cointelegraph.com)

Byly oznámeny první dluhopisy bez fiat peněz, na bázi Bitcoinu

Dvě evropské společnosti oznámily vydání prvních bitcoinových dluhopisů ve své tiskové zprávě. Firma Argento, založená na lucemburském trhu, spojila své síly s londýnskou burzou (LBX). Chce vydat dluhopis s nominální hodnotou v bitcoinu, který je regulován regulačním orgánem Spojeného království Velké Británie, úřadem finančního řízení (FCA).

Dle vyjádření jde o první finanční produkt na světě, který je založen na Bitcoinu. Dluhopisy neobsahují a ani se netýkají klasických státních fiat peněz. Tyto dluhopisy jsou dostupné prostřednictvím portálu Bloomberg. Údajně je to skvělý produkt pro ty, kteří již drží Bitcoin a neplánují ho prodávat v několika příštích letech.

(Zdroj: https://cointelegraph.com/)

Čtvrtek ■ U 39 000 obchodníků lze platit Litecoinem prostřednictvím platformy Flexa

New Yorský platební blockchain startup Flexa bude přijímat Litecoin, což je pátá podporovaná kryptoměna. Po oznámení této podpory je Litecoin nyní přijímán na více než 39 250 místech. Aplikace již podporovala platbu Bitcoinem, Ehereem, Bitcoinem Cash a Gemini dolarem. Tato nová podpora umožní nízké transakční poplatky a rychlé potvrzování transakcí.

Společnost cíleně uvedla Litecoin až nyní, kdy díky blížícímu se Halvingu (půlení množství nově těžených Litecoinů) lze očekávat větší zájem o tuto kryptoměnu.

(Zdroj: https://cointelegraph.com)

Sobota ■ Využití sítě Bitcoinu dosahuje svých maxim

Počet transakcí v celé síti se poslední dobou neustále zvyšuje a atakují svou vůbec nejvyšší počet, který byl na přelomu roku 2017 a 2018. Konkrétně bylo prvního července zaznamenáno 860 000 žádostí o transakce, což už je opravdu kousek od nejvyšší hodnoty přes milion transakcí za den z konce roku 2017.

Díky novým vylepšením, mezi které patří SegWit a Lightning Network, si s tímto nárůstem síť ovšem dokáže poradit mnohem lépe než při posledním růstu, kdy docházelo také ke značnému zdražování jednotlivých transakcí.

(Zdroj: https://kryptomagazin.cz)

Nově na Hodlerovi najdete několik aktualit denně

Zařadili jsme pro vás novou rubriku NEWS, kde se vám každý den snažíme přinášet ty nejzajímavější zprávy a novinky. Určitě využujte webový odběr kliknutím na zvoneček na našem webu. Zprávy NEWS jsou krátké, bez bulvárně vyšpekulovaných nadpisů, zdlouhavých omáček a dalších přívěsků.

TIP: Na Publish0x Probíhá Soutěž o 200 $ v ETH. Předmětem je Odůvodnit své Portfolio

Video

Krypto Zprávy čtenářům webu KryptoHodler.cz (Hodler) přináší youtube kanál Online investice. Níže si můžete zkouknout videoverzi zpráv. Pravidelné aktuality z kryptosvěta vychází každé pondělí v 18:00, dnes mimořádně až v úterý. Hlavním tématem týdne jsou bankomaty, které by díky aplikaci mohly nabízet kryptoměnové vklady a výběry.

https://youtu.be/AijckjveLc0

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu hodlerů, kryptonadšenců a investorů do kryptoměn. Sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Odběrem získáš pravidelné info o každém novém článku a další užitečné informace, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *