Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptomarket | Bitcoin skeptikům vyrazil dech – 15% růst za 3 dny

Bitcoin překonal 6 tisíc dolarů velmi razantně a rovnou si to namířil na 7 tisíc. Na 15% růst mu stačily 3 dny. Kdo očekával korekci, zůstal hledět s otevřenou pusou. V tuto chvíli je již i většina altcoinů v zelených číslech. Co bude následovat si málokdo troufá odhadnout.

Bitcoin zažívá silný růst

Zima je již nenávratně pryč a nastalo jaro. Venku již vše roste, lidé na zahradách si opět kazí poklidnou víkendovou pohodu řevem sekaček a vypadá to, že ani Bitcoin nechce zůstat pozadu. Dnes opravdu nevím, co bych k tomu dodal.

Růst o 15 % za 3 dny

Něco podobného svědčí o tom, že na nějaký bear market již můžeme zapomenout. Ten totiž očividně skončil již na přelomu let 2018 a 2019, po vytvoření dna. Samozřejmě to tehdy ještě málokdo z nás tušil, jinak bychom si nedělali starosti s nějakým „nejdelším bear marketem,” jak se někteří domnívali.

Jen za poslední 3 dny Bitcoin zhodnotil svoji tržní hodnotu o 900 dolarů (dle CMC). Tento růst přitom přilšel až po prolomení silné psychologické úrovně 6 tisíc $, která nás loni opakovaně držela nad propastí. Přiznávám, že jsem se mýlil, když jsem napsal, že průraz této úrovně napoprvé nečekám.

Korekce na obzoru?

Možná, uvidíme… Osobně si myslím, že otestování minimálně 6 000 $ přijít musí, spíše pak očekávám 5 tisíc, což opět vypeče drobné tradery, kteří mezitím přesedlají ze shortů na longy a budou si chtít zahojit ztráty nákupem na 6 tisících. Na druhou stranu je teď velmi těžko odhadnout, co si pro nás trh připraví.

Altcoiny

To je kapitola sama o sobě. Altcoiny letos nejprve předvedly růstovou sezónu, když během prvních měsíců tohoto roku v mnoha případech krásně rostly. Řada z nich se následně podívala o notný kus zpět dolů a když Bitcoin začal pumpovat ze 4 tisíc nahoru, začala krvavá lázeň.

Pokud Bitcoin udrží růstovou náladu, není důvod se domnívat, že by se altcoiny neměly pomalu začít zotavovat, což se dnes již pomalu začíná dít. Z tohoto důvodu se v tuto chvíli poohlížím po alespoň menším doplnění svého dlouhodobého portfolia.

Jakmile dopíšu tento článek pro vás, asi si udělám trochu času právě na to, abych si něco málo přikoupil v rámci pravidelných příkupů. Je sice možné, že Bitcoin brzy udělá korekci, ale jelikož jsem hodler, tak mě to až tak netrápí.

TIP redakce: Odpočinkový článek | Rodina je možná to nejcennější bohatství

Zelená sobota

Jak můžete vidět na obrázku, skoro celý kryptomarket je v zelených číslech (zdroj: Coin360).

růst, Bitcoin, krypto

V tuto chvíli budou ze všech stran přicházet predikce růstu. Očekávám, že se opět vynoří vlivné osobnosti se svými odvážnými predikcemi. Opět uslyšíme předpovědi růstu na 100 tisíc dolarů, 300 tisíc, milion, atd. Tradeři začnou vytahovat analýzy na longy a vše se bude ubírat pozitivním směrem.

Pak se možná dočkáme korekce a budeme si moct ještě trochu výhodně doplnit HODL pozice. Samozřejmě je v dlouhodobém měřítku možné leccos. Důležité je, udržet si svoji strategii, chladnou hlavu a mentální nastavení. Netřeba příliš vyšilovat, je to jen 15 % za 3 dny.

 

-Kytka (fb stránka, steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny a využij odkazy na decentralizované platformy výše. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *