Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

O bitcoinové spekulanty se pokouší panika! Téměř všichni krátkodobí držitelé BTC jsou dnes ve ztrátě: Glassnode

Pokud jste si před 155 dny nebo méně koupili nějaké bitcoiny, téměř jistě jste nyní ve ztrátě. Možná vás uklidní, že nejste zdaleka sami. Spekulanti s bitcoiny se potýkají s „určitým stupněm paniky,“ říká Glassnode.

Bitcoinoví spekulanti jsou v „panickém“ módu, protože jsou nyní téměř všichni v červených číslech, tvrdí výzkum analytické společnosti Glassnode. Firma odhalila ohromující podíl 97,5 % nerealizovaných ztrát mezi krátkodobými držiteli bitcoinů (STH).

Nikdo nyní neprochází takovou zkouškou, jako ti, kteří BTC nakoupili během posledních cca 5 měsíců. Ve ztrátě je téměř 100% STH, což jsou obchodníci, kteří drží BTC po dobu 155 dnů nebo méně.

Kandidát na Satoshiho Hal Finney v roce 1998 přednášel o zero-knowledge proofs, ukazují nově objevené záběry

Nákladová základna krátkodobých investorů je od 17. září cca 5 % nad současnou spotovou cenou.

..Nákladová základna STH, kteří prodali, klesla pod nákladovou základnu držitelů, protože trh se v polovině srpna propadl z 29 000 $ na 26 000 $, vysvětlila Glassnode v nové zprávě The Week On-Chain a dodává:

To naznačuje, že v blízké budoucnosti zavládne jistá míra paniky a negativního sentimentu.

Ačkoli sentiment na kryptotrhu je aktuálně jen mírně bearish a nezdá se, že by trh panikařil, řada analytiků začíná hovořit o možnosti trvalé ztráty či o nekonečném bear marketu.

Trh s bitcoiny zažívá netriviální posun v sentimentu, přičemž téměř všichni krátkodobí držitelé jsou nyní pod vodou. To mělo za následek negativní posun v sentimentu, kdy investoři, kteří prodali, mají nyní nižší nákladovou základnu než zbytek kohorty. To naznačuje, že v této skupině převládá určitá míra paniky, což je poprvé od kolapsu FTX.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *