Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptoměny jsou tématem nadcházejícího jednání skupiny G7

Guvernéři centrálních bank a ministři financí ze skupiny Group of Seven, neboli G7, údajně plánují diskutovat o regulaci kryptoměn.

Krypto na G7

Podle úterní zprávy agentury Reuters guvernér Bank of France François Villeroy de Galhau uvedl, že zástupci Spojených států, Kanady, Japonska, Německa, Francie, Itálie a Spojeného království budou pravděpodobně hovořit o otázkách souvisejících s regulačním rámcem pro kryptoměny.

K jednání o kryptu má dojít na setkání v německých městech Bonn a Königswinter od středy.

„Evropa vydláždila cestu MiCA,“ řekl Villeroy na konferenci rozvíjejících se trhů v Paříži s odkazem na legislativu Evropského parlamentu zaměřenou na vytvoření regulačního rámce pro kryptoměny. „Pravděpodobně budeme […] o těchto otázkách diskutovat mezi mnoha dalšími na setkání G7 v Německu tento týden.”

Hlavním tématem setkání ministrů financí a guvernérů centrálních bank G7 v Německu od 18. do 20. května má být diskuze o politikách obnovy a finanční stability v kontextu pandemie COVID-19, „utváření nadcházejících transformačních procesů v kontextu digitalizace a klimatické neutrality“ a obchodní politika Mezinárodního měnového fondu.

TIP: BlockFi recenze: Vydělávejte úroky ze své kryptoměny, zatímco spíte [aktualizace 2022]

Guvernér Bank of France François Villeroy de Galhau pak údajně řekl, že nedávná volatilita krypto trhu (včetně zhroucení Terry) byla pro globální regulátory „probuzením.“

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *