Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Měsíc s Hodlerem | Číslo 5 Žije! (Čas na Plán: Hodler)

Den za dnem, týden za týdnem, Hodler (KryptoHodler.cz) žije a pomalu se posouvá o další krok dál. Za poslední měsíc jste si mohli opět všimnout něčeho nového. 

INFO: Tento pravidelný pořad vychází vždy 3. den v měsíci, od založení Hodlera 3. 3. 2019.

Hodler již má 5 měsíců

Aktuální číslo je 5. Možná se to nezdá jako moc, ale ve světě kryptoměn, ve kterém se pohybujeme, je to již poměrně dlouhá doba. Pokud byste například před 5 měsíci koupili jeden Bitcoin, měli byste ho asi za 3 850 dolarů. V porovnání s dnešními čísly se to zpětně jeví jako ideální nákup. Kdybyste začali hodlovat současně s otevřením webu KryptoHodler, asi byste na tom momentálně nebyli úplně špatně.

Graf Bitcoinu od 3. 3. do 3. 8. 2019 (zdroj: CMC)

Hodl je volba č. 1

I proto věříme, že v kryptosvětě je HODL TOP volbou, kterou trading jen tak snadno nepřekoná. Náš web je jasně vyprofilovaný a má zcela přesně definovanou hlavní cílovou skupinu. Nicméně to neznamená, že bychom měli nějaký problém s tradingem. Jen pro nás a naše čtenáře bude dlouhodobé hodlování vždy tou nejlogičtější a nejlepší možností a pro hodlery bude naopak nejlepší volbou mezi weby Hodler.

V altcoinových válkách chceme být nestranní

Znáte to, jeden má rád Bitcoin, protože je to ten nejlepší projekt pod sluncem a vše ostatní jsou “shitcoiny”. Druhý zas věří, že Bitcoin je již dávno zastaralý projekt, který byl překonán. My v této otázce zachováváme nestrannost. Snažíme se informovat jak o Bitcoinu, tak také o altcoinech.

Nakonec, nemyslíme si, že by tohle měl jakýkoli kryptoměnový web či magazín rozhodovat. Jistě by bylo v tuto chvíli pohodlné říct, že Bitcoin je prostě stále král a vše ostatní nemá smysl. Takové prohlášení by však bylo poměrně dost laciné, vzhledem k probíhající bitcoinové sezóně na kryptomarketu. Ta se však jednou otočí, zatímco Hodl je o dlouhodobé strategii a značné dávce konzistentnosti.

Snažíme se informovat o Bitcoinu i altcoinech

Každý hodler by měl sledovat novinky projektů, které má nakoupené. Pokud máte jen Bitcoin, asi vám stačí sledovat situaci ve světě kryptoměn. Aktuálně je velmi důležitým tématem třeba vrchlolící snahy o tvorbu předpisů, které má částečně na svědomí Facebook. Se svou librou donutil politiky vyskočit ze židle a začít brát celou tuto oblast opravdu velmi vážně.

Pokud máte altcoiny, je to o poznání složitější. Musíte si svůj projekt takříkajíc pohlídat. Pro mě je třeba velmi zásadní vidět, zda vývojáři mají skutečně chuť na projektu pracovat. Některé sympatické projekty pokračují v tvrdé práci bez ohledu na aktuální situaci na trhu. Ale je toho samozřejmě ještě mnohem více.

Závěr

Dnes je to přesně 5 měsíců od spuštění Hodlera. A jsme přesvědčeni, že to nejlepší máme stále ještě před sebou. Náš web pomalu proniká do obecného povědomí. Před námi je pořád spousta práce. Nicméně věříme, že již nyní se Hodler řadí k tomu nejlepšímu mezi CZ/SK informačními portály a kryptomagazíny. Přispěly k tomu i naše články v nedávno přidané rubrice NEWS. Jsou konceptuálně zvládnuté a díky své stručnosti a hustotě informací také velmi efektivní z hlediska čtenáře.

 

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

4 Comments

 • Tak toto je veľmi sebavedome napísané. Ja osobne mám veľa výhrad k veľkej časti webov a youtube kanálov ktoré sa venujú kryptomenám. Väčšina vykazuje znaky dezinformačných webov a konkrétne keď spomeniem web kryptomagazín- ten je okrem článkov plných konšpiračných teórií a dezinformácií aj propagátorom extrémistickej krajne pravicovej strany.
  Ale k tomuto webu čo som si len preklikal za 3 minúty:
  Tieto newsky sú väčšinou pár vetové, idú po povrchu a veľa sa človek nedozvie. Človek ktorí si číta takéto “informácie” je myslím viac zmätený ako informovaný. Keď uvediem len príklad tak články ktoré sú písané krátko pri sebe:
  Bitcoin padne na 5 360
  https://kryptohodler.cz/legendarni-obchodnik-peter-brandt-bitcoin-muze-celit-az-80-korekci/
  Bitcoin nepadne pod 6500
  https://kryptohodler.cz/filb-filb-tezari-budou-drzet-cenu-bitcoinu-nad-6-500-pred-halvingem/
  Bitcoin 20 000 do konca roku
  https://kryptohodler.cz/mike-novogratz-20-000-za-bitcoin-do-konce-roku-se-vratime-na-maximum/
  Bitcoin 42 000 do konca roku
  https://kryptohodler.cz/ceo-fondu-pantera-bitcoin-pravdepodobne-letos-dosahne-42-000-a-casem-356-000/

  To je len príklad pretože článkov je kopa. Ľudia po prečítaní týchto článkov myslím že nevedia ktorá bije a v hlave majú z toho skôr zmätok ako jasno.

  • Ahoj Krypto-Fun, díky za komentář. Informovali jsme o protichůdných názorech některých osobností schválně. Zamyslete se, jestli by vám opravdu bylo milejší, kdybychom manipulativně vybrali pouze jednostranné názory, že to půjde nahoru, nebo opačně. Našim cílem není tvořit názor čtenáře, informujeme tak, aby si každý svůj názor vytvořil sám, to považuji za správnou cestu. Co se týče NEWS, jde o stejný princip. Nepíšeme, co si máte myslet, nepřidáváme do NEWS názory, ale pouze info. Ačkoli jsou články krátké, najdete v nich obvykle všechny informace, které na jiných webech často jen marně hledáte, jako jehlu v kupce sena.

  • @Kytka Zdravím
   Daným príkladom som len chcel ilustrovať že hádzanie takýchto protichodných informácií ľuďom spôsobí skôr zmätok ako by to malo pomôcť. Ako hovorím dať akúkoľvek informáciu čo sa niekde objaví (čo sa týka napr. kryptomien) do článku a čitateľ nech si vyberie čo je pravda, to je jeden zo znakov dezinformačných webov. Za žiadnych okolností však netvrdím že sa jedná o tento web a naopak viem aj pochváliť. Konkrétne aj Vašu stránku:
   https://www.youtube.com/watch?v=lt43KZrd95E
   Ale viem aj weby nepochváliť, čo som rozoberal vo viacerých videách.
   Obzvlášť pri kryptomenách je to extra problém overiť či je dané info vôbec relevantné a či má váhu aby bolo zverejnené. Nehovorím teda o účelovo vybraných informáciách, ale o preverených informáciách, či sa vôbec zakladajú na reálnom základe a či to nie je len balast alebo bulvár.
   Pri News som len poznamenal že sú pár vetové a neprinášajú hlbší pohľad na danú tému alebo problematiku o ktorej píšu – to je relatívne v poriadku, ono má aj viacero štandardných médií vytvorenú sekciu pre rýchle news a potom sekciu klasických článkov ktoré sú dopodrobna rozobrané. Takže pri News nič proti. Zatiaľ som tento web nesledoval a nemám ho rozobraný do hĺbky, len ma zaujal tento článok ktorý mi príde dosť sebavedomo napísaný. Zatiaľ čo som si pozrel obsah, tak by som videl ešte veľa práce na zlepšovaní jeho kvality, možno aj na úkor kvantity. Ale smer nie je zlý prajem veľa pevných nervov, nech sa webu darí a nech sa zlepšuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *