MetaMask nachází konkurenta! Peněženka Phantom míří na Ethereum a Polygon blockchainy

pink, růžový, světlý

Oblíbená peněženka MetaMask, zatížená nedávnou kontroverzí ohledně soukromí, má nového konkurenta – Phantom.

Lending platforma BlockFi vyhlašuje bankrot v důsledku kolapsu FTX

Peněženka Phantom expanduje do blockchainů ETH a MATIC

Krypto peněženka Phantom rozšiřuje své služby na blockchainy Ethereum (ETH) a Polygon (MATIC). Budoucí uživatelé již čekají ve waitlistu, aby mohli novou verzi peněženky získat mezi prvními.

Phantom, který dosud fungoval pouze pro kryptoměnu Solana (SOL) a tokeny položené na jejím blockchainu, rozšiřuje seznam konkurentů pro MetaMask. Ten přitom aktuálně čelí pobouření komunity pro zásah do soukromí uživatelů tím, že začal ukládat IP adresy při každé transakci.

Phantom byl ve skutečnosti založen se záměrem přejít na multichain směrem k Ethereu a měsíce jsme usilovně pracovali na vývoji peněženky, díky které je web3 soudržnější jak pro uživatele, tak pro vývojáře.

A díky úzké spolupráci s týmem Polygon nabízíme prvotřídní peněženku pro rychle rostoucí počet NFT, her a aplikací poháněných Polygonem, uvádí tým na Twitteru.

S nepřímým odkazem na FTX dále uvedli, že vlastní úschova krypto aktiv je „důležitější než kdy jindy.“ Uživatelé navíc díky novince získají přístup na více blockchainů jedinou aplikací.

Advertisement

Stejně jako lidé nepřepínají webové prohlížeče pro přístup k různým webům, věříme, že web3 potřebuje jednu peněženku, abyste měli bezproblémový přístup k tomu, co potřebujete.

Na Twitteru se v reakci na oznámení množí dotazy, zda bude Phantom špehovat uživatele a ukládat jejich IP adresy podobně jako MetaMask. V tuto chvíli zůstávají týmem peněženky nepovšimnuty. (Článek může být aktualizován.)

 

Soumrak soukromí: peněženka MetaMask začala shromažďovat IP adresy uživatelů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.