Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Na trh proudí skrze spot Bitcoin ETF přes 500 milionů dolarů denně! Bullish katalyzátor, říká Michaël van de Poppe

Kryptoměnový analytik a obchodník Michaël van de Poppe upozornil na bullish katalyzátor pro největší kryptoměnu podle tržní kapitalizace. Přílivy do ETF fondů se nabalují jako sněhová koule.

Van de Poppe svým téměř 700 tisícům sledujícím na sociální síti X vzkázal, že čisté přílivy do spotových bitcoinových burzovně obchodovaných fondů (ETF) představují bullish katalyzátor pro Bitcoin.

Jen za tři dny činil příliv do těchto bitcoinových fondů přes 1,5 miliardy dolarů, zdůraznil influencer a dodává:

Každý den proudí na trhy prostřednictvím Spot Bitcoin ETF více než 500 milionů dolarů. To je obrovské znamení. Instituce mají zájem, Bitcoin dospívá, tento trh se bude zrychlovat.

Tento trend pokračoval, když spotové bitcoinové burzovně obchodované fondy (ETF) přilákaly za poslední čtyři dny více čistého přílivu než za celé první čtyři týdny obchodování.

Podle dat analytické platformy Apollo za pouhé čtyři dny do ETF přiteklo asi 43 300 bitcoinů – v hodnotě 2,3 miliardy dolarů, tedy přes 54 miliard korun.

Ve středu BlackRock přidal 10 003 BTC do svého nového bitcoinového ETF iShares Bitcoin Trust (IBIT). To odpovídá přítoku 518 000 000 dolarů za jediný den jen do tohoto jednoho fondu.

Za povšimnutí stojí, že po tomto nárůstu spravovaných aktiv se celkové držby podkladových aktiv společnosti BlackRock přehouply na 105 280 BTC (5,45 miliardy dolarů).

BlackRock, který je v současnosti největším správcem aktiv na světě, spustil IBIT v lednu společně s dalšími 9 nově schválenými spot Bitcoin ETF fondy v USA.

Další:

Rozsekáte králíčka? Možnost vlastnit části NFT na Ethereu nabídnou nové tokenovové standardy ERC-404 a DN-404

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *