Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

NFT prodané za 66 666,60 $ se překreslí na základě finálních výsledků voleb

Kuriozní kousek NFT umění, které se prodalo před americkými volbami, bude mutovat, jakmile bude definitivně rozhodnuto o vítězi. Bude to Trump jako looser?

Pozoruhodné NFT

Toto NFT je navržené tak, aby později mutovalo do jedné ze dvou animací, v závislosti na výsledku prezidentských voleb v USA. Nyní se čeká na finální certifikaci hlasů, než bude neodvolatelně vyobrazen současný / dosavadní prezident Donald Trump v jedné ze dvou podob.

Tento neobvyklý kousek má na svědomí Mike Winkelmann, krypto umělec z Charlestonu v Jižní Karolíně, který používá pseudonym „Beeple.“ Před 9 dny se dílo prodalo v aukci. Tu vyhrál anonymní kupující „Pablo“ za 66 666,60 $. V době prodeje NFT vyobrazovalo oba kandidáty, Donalda Trumpa a Joe Bidena, nahé a vířící v plodové vodě. Na základě definitivního rozhodnutí o vítězi voleb pak, podobně jako pokemoni, metamorfuje do druhé fáze.

Pokud Bidenovo vítězství “přežije,” Trump se bude navždy “rozpadat”

Jak víte, výsledky voleb uvádějí jako příštího prezidenta Spojených států Bidena. Ten již také slíbil, že coby prezident bude Spojené státy spojovat. Ačkoli na některých webech vyšly články ohledně toho, co jeho vítězství znamená pro krypto, po jejich otevření zjistíte, že neobsahují přímiš mnoho relevantních informací. Je to pochopitelné, protože vliv Bidena na Bitcoin zatím nikdo nezná. Není nám známo, že by existoval jediný záznam o tom, že by Biden někdy veřejně promluvil o Bitcoinu nebo kryptoměnách.

Co ale víme, je, že Donald Trump považuje volby za zmanipulované. Ve svých projevech naznačil, že v určitý moment údajně došlo k synchronizovanému zastavení sčítání hlasů ve zbývajících státech, ve kterých vyhrával. Sčítání se skutečně jaksi pozastavilo, přičemž v několika posledních nerozhodnutých státech jsme si na dopočet několika posledních jednotek procent hlasů počkali poměrně dlouho, resp. stále není hotovo. To však ještě nemusí nutně znamenat, že došlo k podvodům.

Pokud by se Trumpovi nějakým zázrakem podařilo zvrátit vítězství Bidena, změní se Beepleho nové NFT na rázujícího “Orangemana” s korunou na hlavě uprostřed pekelných plamenů.

TIP: Ethereum pumpuje s blížícím se spuštěním 2.0 genesis 1. prosince 2020

Závěr

Pokud Trump neodvrátí Bidenovo vítězství pomocí různých soudních sporů a přepočítávání hlasů, nebude to pěkný pohled. Animované NFT bude v takovém případě navždy zobrazovat obraz rozpadající se mrtvoly Tumpa, která se vedle dalších odpadků proměnila v „Losera.“ Změnu je možné udělat jen jednou a je neodvratná, tudíž je Beeple obzvláště opatrný, pokud jde o předčasné vyhlášení vítěze. Mezitím kupující Pablo své NFT „CROSSROAD #1/1″ zakoupené od Beepleho nabídl k prodeji za 666 666 dolarů.

…To je trochu moc, že? Ale pokud si chcete otestovat nákup NFT, můžete si vybrat třeba Hodlberry z mojí nabídky na Rarible a zároveň mě tak podpořit. Děkuji. 🙂 -Kytka

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *