Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

PoolTogether: Už jste někdy hráli hru, kterou nemůžete prohrát? [KryptoVláďa]

Fascinující svět decentralizovaných financí otevírá dveře vývojářům a novým myšlenkám. Vznikají tu projekty, na které je lepší se ani nedívat, ale také projekty, které úplně mění naše vnímání světa. Představte si totiž, že byste mohli vsadit svoje peníze a při tom by nehrozilo, že o ně přijdete. Mohli byste jen vyhrát. PoolTogether. Co vy na to?

PoolTogether

PoolTogether je hra, do které můžete vložit své DAIe – tedy decentralizované stablecoiny – a za ně si nakoupit lístky, z nichž jeden vyhraje nemalou sumu peněz. Výhodou je, že pokud váš lístek nevyhraje, o své peníze nepřijdete.

Jak to funguje?

SmartContrakt, na kterém je PoolTogether postavený vezme všechny DAIe, ze které si soutěžící koupili lístky a vloží je na týden jako kolaterál na Compound. Vaše peníze a peníze všech vašich protihráčů tak celý týden generují zisk. Na konci týdne se náhodně vylosuje jeden z lístků, který dostane finanční odměnu. Tou ale nejsou peníze za koupi lístků, ale jen to, co tyto peníze na Compoundu vydělaly. V současné době se samotný vygenerovaný zisk pohybuje kolem 500$ a právě tuto částku dostane výherce.

Co se stane s mými penězi?

To je na tom to nejkrásnější. Když se po týdnu vložené peníze vyberou a vítěz dostane odměnu – tedy zisk, který vygenerovaly – tak se všechny vložené peníze vrátí zpět soutěžícím. Dostane zpět sice o něco méně, protože platíte transakční poplatky, ale tvůrci hry si zatím neberou ani provizi, takže se dá říct, že dostanete zpátky prakticky to, co jste vložili a můžete soutěžit nanovo.

unionas: Funzone KryptoHodler
I ty se můžeš zapojit a napsat zajímavý článek pro ostatní! KryptoHodler nabízí možnost zveřejnění přínosných článků od fanoušků a čtenářů na našem webu. Podívejte se, jak si s výzvou poradil -ricc-, inspirujte se a napište sami o tom, co sami používáte, čemu rozumíte, nebo co jste v kryptosvětě zažili. Potom nás kontaktujte třeba na Facebooku a pokud článek splní kvalitativní a faktografická kritéria, rádi ho zveřejníme, popř. vám ochotně pomůžeme s jeho dokončením.

Video

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *