První červený duben pro Bitcoin od roku 2015 a nejčernější v historii statistik? Rozhodne se dnes…

krvavé, krvavá, moon, btc, pád, sppn, hodler, lázně, propad, krev, měsíc, bitcoin, krypto

Bitcoin překvapil, když navzdory všem statistikám vykázal zelený březen. Nyní může překvapit znovu a uzavřít měsíční svíčku za duben ve ztrátě – poprvé za 6 let!

Červený duben

Bitcoin rostl v říjnu, listopadu, prosinci, lednu, únoru a březnu. 6 zelených měsíčních svíček v řadě je nejdelší série nejméně od konce roku 2014, kdy započalo obchodování BTC na Coinbase. Nyní nás zřejmě čeká červený duben a na měsíčním grafu to vypadá na červenou svíčku s knoty podobné délky na obou stranách, značící dle teorie neutrální náladu.

Měsíční graf BTC / USD (zdroj: TradingView)

Z technického i statistického hlediska bude zřejmě dobře, pokud BTC uzavře duben v mínusových hodnotách, protože by k tomu stejně muselo dojít. Červná svíčka může vymazat předchozí prodlouženou sérii, čímž se psychologicky zvýší šance na růst v dalších měsících. Zajímavé je, že současně bylo teprve v polovině dubna stanoveno nové ATH.

Poprvé od roku 2015

Květnové obchodování začíná zítra a Bitcoin tak má již jen pár hodin na případný růst a tvorbu další zelené svíčky, která by zaskočila obchodníky na trhu. V poačném případě uzavře svůj první červený duben za posledních 6 let. V době přípravy článku je cena cca 54 400 USD. Březen byl podle Bybt uzavřen zeleně s téměř 30% ziskem, a to na ceně 58 796 USD.

 

Měsíční růsty a pády (zdroj: Bybt)

Pravděpodobně na trhu s Bitcoinem uvidíme “nejčernější duben” od roku 2013, resp. od doby, kam až sahají statistiky. V tuto chvíli nezbývá, než si počkat na to, jak se tato měsíční svíčka nakonec uzavře.

 

Robert Kiyosaki: Nikdy byste neměli říkat „To si nemohu dovolit!“ [Rady o penězích]

Společnost Pantera Capital očekává finální cenu Bitcoinu na 700 000 $! „Největší zisky” však mohou čekat v prostoru mimo BTC + ETH

Bitcoinová dominance poprvé za 33 měsíců klesla na 50 %

1 thought on “První červený duben pro Bitcoin od roku 2015 a nejčernější v historii statistik? Rozhodne se dnes…

  1. Tybrďo, zrovna Kracík, který na fcb eth skupině dělal největší dusno svými ETH maximalistickými a arogantním fuckováním vyštval hromadu lidí kteří si dovolili nesouhlasit. Zrovna on bude moralizovat! Mazec

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.