Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

První červený duben pro Bitcoin od roku 2015 a nejčernější v historii statistik? Rozhodne se dnes…

Bitcoin překvapil, když navzdory všem statistikám vykázal zelený březen. Nyní může překvapit znovu a uzavřít měsíční svíčku za duben ve ztrátě – poprvé za 6 let!

Červený duben

Bitcoin rostl v říjnu, listopadu, prosinci, lednu, únoru a březnu. 6 zelených měsíčních svíček v řadě je nejdelší série nejméně od konce roku 2014, kdy započalo obchodování BTC na Coinbase. Nyní nás zřejmě čeká červený duben a na měsíčním grafu to vypadá na červenou svíčku s knoty podobné délky na obou stranách, značící dle teorie neutrální náladu.

Měsíční graf BTC / USD (zdroj: TradingView)

Z technického i statistického hlediska bude zřejmě dobře, pokud BTC uzavře duben v mínusových hodnotách, protože by k tomu stejně muselo dojít. Červná svíčka může vymazat předchozí prodlouženou sérii, čímž se psychologicky zvýší šance na růst v dalších měsících. Zajímavé je, že současně bylo teprve v polovině dubna stanoveno nové ATH.

Poprvé od roku 2015

Květnové obchodování začíná zítra a Bitcoin tak má již jen pár hodin na případný růst a tvorbu další zelené svíčky, která by zaskočila obchodníky na trhu. V poačném případě uzavře svůj první červený duben za posledních 6 let. V době přípravy článku je cena cca 54 400 USD. Březen byl podle Bybt uzavřen zeleně s téměř 30% ziskem, a to na ceně 58 796 USD.

 

Měsíční růsty a pády (zdroj: Bybt)

Pravděpodobně na trhu s Bitcoinem uvidíme “nejčernější duben” od roku 2013, resp. od doby, kam až sahají statistiky. V tuto chvíli nezbývá, než si počkat na to, jak se tato měsíční svíčka nakonec uzavře.

 

Robert Kiyosaki: Nikdy byste neměli říkat „To si nemohu dovolit!“ [Rady o penězích]

Společnost Pantera Capital očekává finální cenu Bitcoinu na 700 000 $! „Největší zisky” však mohou čekat v prostoru mimo BTC + ETH

Světoznámý TIME magazín začal přijímat kryptoměny za předplatné a hodluje Bitcoin

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

1 Comment

  • M_M

    Tybrďo, zrovna Kracík, který na fcb eth skupině dělal největší dusno svými ETH maximalistickými a arogantním fuckováním vyštval hromadu lidí kteří si dovolili nesouhlasit. Zrovna on bude moralizovat! Mazec

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *