Pátek, 24 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

SEC to dokázala a kryptoměny zalila krvavá lázeň! Robinhood jako první delistuje altcoiny Cardano, Solana a Polygon

Při pohledu na trh se dnes leckomu protočí panenky. Po měsících zdánlivého klidu na trhu Komise pro cenné papíry a burzy naordinovala krypto investorům terapii šokem a krvavé lázně. Kroky SEC nyní skutečně připomínají záchranu kočičky ze stromu kalašnikovem.

 

Nepotřebujeme více digitálních měn! Předseda SEC Gensler po žalobě kryptoburz odhalil záměr agendy [Komentář]

 

Dnes ráno na kryptomarketu doslova teče krev. Celou řadu kryptoměn postihl brutální propad o desítky procent během necelé hodiny. Nejvíce pak trpí investoři a držitelé těch mincí a tokenů, které SEC v žalobách podaných na hlavní světové kryptoburzy ze začátku týdne označila za cenné papíry.

Podobnou spoušť jsme tady již dlouho neměli a lze ji srovnat s těmi nejostřejšími dny bear marketů, jaké za poslední roky kryptotrh pamatuje. Mince a tokeny jako Polygon, Cardano a Solana zaznamenaly více než 20% propady během několika minut.

V tuto chvíli víme, že jako první tyto projekty delistuje Robinhood, společnost poskytující finanční služby se sídlem v Menlo Park v Kalifornii. Ta hodlá na základě stanoviska SEC trojici kryptoměn odstranit ze své platformy 27. června.

Pravidelně kontrolujeme kryptoměny, které na Robinhood nabízíme. Na základě naší poslední kontroly jsme se rozhodli ukončit podporu pro Cardano (ADA), Polygon (MATIC) a Solanu (SOL) 27. června 2023 v 18:59 ET.

Červená záplava postihla prakticky celý kryptomarket. O něco lépe na tom byl Bitcoin a Ethereum s propadem okolo 3,5 %. Většina ostatních kryptoměn s výjimkou stablecoinů padala v řádu desítek procent.

Je zřejmé, že za tuto “vyvedenou” akci investoři Americké komisi pro cenné papíry děkovný dopis nevystaví.

Zatímco Robinhood drží velké množství ADA, MATIC a SOL, důvodem propadu širšího trhu je všeobecná panika způsobená SEC, protože řada dalších altcoinů může být označena za cenný papír.

 

Gary Gensler běsní! Hráči v odvětví kryptoměn jsou podle předsedy SEC „podvodníci,“ „hucksteři” a „Ponziho schémata“

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *