Pátek, 19 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Solana Foundation zpochybňuje klasifikaci svého tokenu SOL jako neregistrovaného cenného papíru ze strany SEC

Solana (SOL) se objevila mezi kryptoměnami, které tento týden americká SEC označila za cenné papíry. Nadace to odmítla.

 

ADA není cenný papír! Cílem agendy je kontrola nad každým aspektem vašeho finančního života, varuje Charles Hoskinson

 

Začátkem tohoto týdne SEC podala žaloby na kryptoburzy Binance.US a Coinbase, které tyto burzy obvinily z neregistrovaného obchodování s cennými papíry, včetně SOL.

Nadace aktuálně 9. největší kryptoměny na trhu se proti tomu ohradila.

„Solana Foundation pevně věří, že SOL není cenný papír,“ uvedla Solana Foundation a dodává:

SOL je nativní token pro blockchain Solana, robustní, open source, komunitně založený softwarový projekt, který při expanzi a vývoji spoléhá na decentralizované zapojení uživatelů a vývojářů.

Jeden z vývojářů Solany na akci Hacker House ve čtvrtek řekl pro Coindesk, že samotné vývojáře vlastně politické klasifikace a slovíčkaření až tak moc nezajímají. Uvedl:

Myslím, že to nikoho z vývojářů nezajímá. To, jestli je SOL cenný papír, nemá na nikoho, kdo buduje na Solaně, žádný vliv.

Solana je jednou z mnoha kryptoměn, které SEC ve svých současných či minulých soudních sporech označila za cenný papír. Patří k nim protokoly Cardano (ADA), Polygon (MATIC), Sandbox (SAND), Filecoin (FIL), Axie Infinity (AXS), Chiliz (CHZ), Flow (FLOW), Internet Computer (ICP), Near (NEAR), Voyager (VGX), Dash (DASH) a Nexo (NEXO)…

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem.Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Gary Gensler běsní! Hráči v odvětví kryptoměn jsou podle předsedy SEC „podvodníci,“ „hucksteři” a „Ponziho schémata“

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *