Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Krypto trader říká, že Ethereum může snadno a rychle vyrůst o desítky procent; aktualizuje výhled na XRP a Dogecoin

Pseudonymní analytik DonAlt šíří svou bullish náladu na několika altcoinech. Ethereum podle něj může vypálit o desítky procent vzhůru velmi rychle.

 

Krypto stratég Benjamin Cowen varuje: Druhá polovina roku může být odrazem roku 2019, kdy cena Bitcoin klesala

 

Cena druhé největší kryptoměny na trhu by mohla vzrůst o přibližně 36 % ze současných úrovní, pokud se mu podaří proměnit klíčovou úroveň odporu na podporu.

DonAlt uvedl:

Myslím, že bychom mohli vidět pěknou pumpu na ETH…

Měli jsme pokus o proražení [na úrovni kolem 1900 USD], který byl okamžitě uzavřen, ale nedošlo k žádnému následnému follow-through. A pokud u něčeho takového nemáte žádný follow-through, je tu šance, že se plíživě vrátíte zpět nahoru.

A v okamžiku, kdy se tak stane, v okamžiku, kdy uzavřeme zpět nad 1 900 USD, si myslím, že se to rozjede a pak se můžeme snadno protlačit k 2 500 USD.

V okamžiku zveřejnění článku stála jednotka ETH 1 848 dolarů.

K dalším altcoinům:

Podle pseudonymního analytika rýsující se rozsudek ohledně žaloby americké Komise pro cenné papíry (SEC) proti Ripple zvyšuje zájem o XRP.

XRP byl také vynikající. Stejný druh nastavení [jako Litecoin], jen o něco silnější než Litecoin.

To je založeno na tom, že lidé spekulují o tom, že případ SEC dopadne dobře pro XRP. Také pattern chůze po schodech naznačuje, že to chce prostě letět!

Pokud jde o Dogecoin, DonAlt říká, že reputace předního memecoinu v poslední době utrpěla a jeho cenová akce má trvalý klesající trend.

Elon Musk sice svým nahrazením loga Twitteru logem Dogecoinu způsobil pumpu, ale hned to zase šlo dolů. Analytik říká, že tato chuť jít rychle zpět dolů je pro Dogecoin specifická a proto ho tento altcoin nyní příliš nezajímá.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Proč kryptotrh padá? SEC zažalovala Binance a CZ za údajné porušování zákona o cenných papírech a klamání investorů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *