Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Krypto stratég Benjamin Cowen varuje: Druhá polovina roku může být odrazem roku 2019, kdy cena Bitcoin klesala

Vyhledávaný krypto analytik vydává varování, že letošní cenový vrchol pro cenu jednotky projektu s názvem BItcoin již byl zapsán do grafu, nebo se tam brzy zapíše a nastane pokles.

 

Zájem o krypto chladne jako nenaplněná láska! Sentiment: neutrální; vyhledávač zaznamenává minima: Týden na trzích

 

Influencer Benjamin Cowen říká, že cenová akce Bitcoinu v roce 2023 může odrážet rok 2019, kdy BTC v druhé polovině roku klesal.

S velkou pravděpodobností se jedná o lokální maxima, nebo dokonce o roční maxima pro letošní rok. A pokud to nebude roční maximum, očekával bych, že roční maximum bude jen o několik tisíc dolarů vyšší.

Ve svém medvědím scénáři Cowen počítá s tím, že se letos dočkáme pokračování bear marketu. Navíc říká, že růst kryptoměn na jaře měl přehlížený důvod, který na krypto trhy přinesl oživení, což se nyní může otočit.

Březnové oživení přišlo v době, kdy Federální rezervní systém uvolnil likviditu na záchranu kolabujících bank, což někteří přirovnávali ke kvantitativnímu uvolňování (QE), říká analytik a dodává:

Vím, že někteří lidé doufají, že to prostě dostane nějaký typ obnovené síly, jako jsme viděli v březnu, ale nezapomeňte, že to bylo na pozadí jakéhosi ne QE, QE. A pokud neuvidíte něco tak drastického, pak je, řekl bych, velká šance, že by to mohlo tak nějak následovat ducha roku 2019.

K důvodům pro bearish měsíce na krypto trzích pak Cowen přičítá hrozící recesi.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Peněženka Atomic Wallet hlásí hack! Škody dosahují nejméně 35 mil. dolarů a narušení důvěry v self custody řešení

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *