Pátek, 19 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Cenu Bitcoinu drží “poslední linie obrany!” Propad pod 50měsíční klouzavý průměr by byl kritický, říkají analytici

Rozhodující úroveň podle analytika Keitha Alana držela cenu hlavní kryptoměny nad propastí během nedávných propadů. Supportní úroveň se otřásla, ale v době přípravy článku stále odolává.

 

Růst BTC možná ještě v červnu? Letošní léto může přinést nárůst ceny Bitcoinu, říká on-chain analytik Willy Woo

 

Keith Alan, spoluzakladatel zdroje pro monitorování Material Indicators, v komentáři k týdennímu grafu označil poslední linii obrany pro BTC.

Existuje několik supportů, včetně 200týdenního klouzavého průměru (MA), nyní na 26 400 USD, který prošel opakovanými testy a zůstal jako podpora od poloviny března. Rozhodující linie je však podle analytika 50měsíční MA.

Uvedl:

Bitcoin čeká další opakovaný test podpory na 200týdenní MA (fialová). Uzavření týdenní svíčky pod 200týdenní MA by bylo známkou toho, že dno ještě nenastalo. Tento týden by mohl být pikantní.

Poslední obranná linie se nachází na 50měsíční MA kolem 25,5 tis. dolarů.

 

 

Material Indicators v komentáři k Alanovým zjištěním nadhodil, že rozhodnutí Federálního rezervního systému Spojených států amerických o úrokových sazbách 14. června bude okamžikem “do or die.”

Pokud dojde ke ztrátě úrovně technické podpory na klíčových klouzavých průměrech, další úroveň podpory by se nacházela kolem vrcholu z roku 2017, který je v konfluenci s trendovou linií, dodává.

Tyto analýzy naznačují, že pokud by BTC spadl pod 25 500 dolarů, mohla by se jeho cena zastavit až na ATH z roku 2017 okolo 20 tisíc dolarů. Mezitím on-chain analytici, jako je Willy Woo, vydávají bullish predikce, což dokresluje aktuální úrovně nerozhodnosti trhu.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

6. – 8. 6. Praha hostí největší bitcoinovou konferenci v Evropě! Na BTC Prague potkáte Michaela Saylora či Adama Backa

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *