Pondělí, 24 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Růst BTC možná ještě v červnu? Letošní léto může přinést nárůst ceny Bitcoinu, říká on-chain analytik Willy Woo

Oblíbený on-chain analytik Willy Woo říká, že jeden signál ukazuje na možný nárůst cenovky Bitcoinu již tento měsíc.

 

Mike Novogratz je bullish! Miliardář předpovídá bull run na kryptomarketu do několika měsíců, růst vyvolají sazby Fedu

 

Asi milion sledujících analytika se specializací na on-chain si vyslechlo zvěst o nadcházející krátkodobé rally na Bitcoinu. Willy Woo na Twitteru ve své analýze našel důvod pro to, být v červnu bullish na BTC. Najdete ho tam i vy?

Nákladová báze je cena, kterou investoři zaplatí za nákup aktiva, kterým je v tomto případě Bitcoin. Woo uvedl:

Analýza nákladové báze ukazuje spíše na růst než na pokles.

Letní měsíce jsou obvykle ploché nebo medvědí, ale každý červen uvnitř fáze opětovné akumulace byl býčí, jsme v jednom takovém okně.

Je tu okno, kde se BTC může utrhnout v červnu. Můj kvalifikovaný odhad je, že se tato příležitost otevře za týden. Uvidíme.

 

 

Také další on-chain analytici byli bullish. Zakladatelé Glassnode Jan Happel a Yann Allemann před tím, než trhem otřásl samozvaný ochránce investorů SEC, uvedli:

Uprostřed mnoha potenciálních katalyzátorů, jako je vyřešení dluhového stropu USA a zveřejnění významných dat, se Bitcoin úspěšně držel v očekávaném rozsahu. Nyní se opět ocitáme v býčím území.

Nálada na trhu upřednostňuje optimismus a vnímání rizika se snížilo, přesto stále čekáme na zvýšení účasti na trhu a dynamiku, která nás popožene k cíli 30 000 USD.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Peněženka Atomic Wallet hlásí hack! Škody dosahují nejméně 35 mil. dolarů a narušení důvěry v self custody řešení

 

 

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *