Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Gary Gensler běsní! Hráči v odvětví kryptoměn jsou podle předsedy SEC „podvodníci,“ „hucksteři” a „Ponziho schémata“

Předseda Americké komise pro cenné papíry a burzy (SEC) označil sektor kryptoměn za akciový trh z 20. let plný podvodníků.

 

Nikdo nevěří SEC! Kdyby místo soudních sporů poskytli regulační jasnost, 2000 právníků SEC by přišlo o práci: Mark Cuban

 

Další kontroverzní výroky na adresu světa kryptoměn přicházejí z úst předsedy SEC ve stejném týdnu, kdy oznámil, že svět kryptoměny nepotřebuje, protože už máme digitální dolary, eura a jeny, CBDC a korporáty.

K dalším souvisejícím událostem tohoto týdne mimo jiné patří:

  • Genslerovo zopakování, že krypto nová pravidla nepotřebuje.
  • Žaloba SEC na Coinbase ve stejný den, kdy její právní ředitel svědčil v Kongresu během potenciální tvorby nové kryptoregulace.
  • Výrok, že kryptoměny jsou jako trh akcií v době, kdy neexistovala pravidla pro trh akcií.
  • Veřejné označení hráčů v kryptosektoru za podvodníky a huckstery (historicky termín zahrnoval podomní prodejce, později se rozšířil a získal pejorativní konotace)…

V projevu z 8. června na Piper Sandler Global Exchange & Fintech Conference Gary Gensler uvedl:

Upřímně řečeno, není překvapivé, že vzhledem k širokému rozsahu nedodržování předpisů jsme na těchto trzích viděli mnoho problémů. Tento příběh jsme již viděli. Připomíná to, co jsme měli ve dvacátých letech minulého století, než byly zavedeny federální zákony o cenných papírech. Hucksteři. Podvodníci. Podvodní umělci. Ponziho schémata.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

2 díl: Reakce kryptoburz Binance a Coinbase na závažná obvinění vznesená U.S. Securities and Exchange Commission

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *