Čtvrtek, 18 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

ADA není cenný papír! Cílem agendy je kontrola nad každým aspektem vašeho finančního života, varuje Charles Hoskinson

„Za žádných okolností není ADA cenným papírem podle amerických zákonů o cenných papírech,” uvedli vývojáři. Žaloba Binance je součást snah o potlačení kryptoměn, konečným cílem je CBDC, dodává zakladatel Cardana.

 

Jak získat přístup k datům z bitcoinové sítě bez pokročilých znalostí IT: Nástroje pro analýzu on-chain dat Bitcoinu

 

Vývojářská společnost Cardano IOG se ozvala proti tvrzení americké SEC, že Cardano (ADA), nativní token blockchainu, lze považovat za cenný papír. SEC jmenovala Cardano ve svých žalobách jako jeden z údajných cenných papírů nelegálně obchodovaných na Binance a Coinbase.

Obvinění nebudou mít žádný dopad na operace IOG, uvedla společnost v pátečním prohlášení. Vývojáři dále uvádí:

Za žádných okolností není ADA cenným papírem podle amerických zákonů o cenných papírech. Nikdy tomu tak nebylo. Porozumění tomu, jak fungují decentralizované blockchainy, je základní složkou při vytváření odpovědné legislativy.

Na žaloby kryptoburz reagoval také spoluzakladatel Cardana Charles Hoskinson. Po nastudování prvního případu se nechal slyšet, že hlavním důvodem, proč SEC podala žalobu na Binance, je připravit cestu pro digitální měnu centrální banky (CBDC).

S ohledem na Binance, čtu žalobu SEC. Má více než 130 stran, ale zdá se, že jde o další ze série kroků k implementaci chokepointu 2.0 ve Spojených státech. Konečným cílem je agendový CBDC ve spolupráci s několika obrovskými bankami a komplexní kontrola nad každým aspektem vašeho finančního život a, varoval.

Hoskinson kritizuje SEC za to, že si již vynucuje příliš velkou pravomoc nad lidmi a tím, jak by měli vlastnit a ovládat své finanční prostředky.

Nikým nevolená skupina lidí se rozhodla, že pojmy jako suverénní identita, vlastnictví peněženky a svoboda ovládat své ekonomické aktivity by měly být odebrány masám a předány hrstce ‘osvícených,’ uvedl zakladatel Cardana a dovává:

Zdá se, že tato událost je dokonalou příležitostí pro celý sektor odložit svou roztříštěnost a sjednotit se za soubor pravidel a pokynů se zdravým rozumem, které mohou zabránit tomu, aby Spojené státy sklouzly do dystopie, díky níž by rok 1984 vypadal jako prázdniny… Budeme v pohodě. Všechno je v pořádku a budoucnost je pro odvětví jasná.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

1 díl: Reakce kryptoburz Binance a Coinbase na závažná obvinění vznesená U.S. Securities and Exchange Commission

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *