Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Nikdo nevěří SEC! Kdyby místo soudních sporů poskytli regulační jasnost, 2000 právníků SEC by přišlo o práci: Mark Cuban

Miliardářský investor a podnikatel Mark Cuban kritizoval Komisi pro cenné papíry (SEC) za její nedostatečnou podporu společnostem, které se snaží vyhovět americkým předpisům pro cenné papíry.

 

Které kryptoměny jsou podle SEC cenné papíry? 67 coinů a tokenů s celkovou kapitalizací přesahující 100 mil. dolarů

 

Mark Cuban, jako celá řada jiných fanoušků kryptoměn, vyjádřil svou frustraci nad Komisí pro cenné papíry a burzy Spojených států (SEC) a jejím přístupem ke kryptoměnám. V souvislosti se žalobou Coinbase uvedl:

SEC by se k nim mohla snadno obrátit a nastínit správný plán, jak je uvést do souladu s pravidly. Pokud pak Coinbase nebo kdokoli jiný nevyhoví, mohli je žalovat za jakékoli právní neshody, které mají.

Místo toho dělají to, co řekli jedné z mých společností, když jsme jim zavolali, přečtěte si tyto případy a požádejte právníka, aby to za vás vyřešil.

To je základní problém SEC,” pokračoval Cuban. Nechtějí pomáhat společnostem, aby dosáhly souladu,” chtějí je soudit.

Jsou plné právníků. Právníci chtějí vést soudní spory. Pokud by měli podnikatele.., bylo by více dodržování předpisů, méně soudních sporů a lepší vzdělání a ochrana investorů. Ale kdyby se to stalo, 2 000 právníků SEC by bylo bez práce.

Podnikatel dále kritizoval SEC za to, že propaguje počet vítězných žalob či pokut jako své úspěchy. Cuban navrhl, aby SEC podporovala jako metriku, spíše než soudní případy, měření počtu společností, kterým pomáhají při dosahování souladu a jejich dopadu na HDP, pracovní místa a návratnost investorů.

Díky tomu by všichni rádi spolupracovali a odhalení nekalých či podvodných subjektů by bylo snadnější. Mark Cuban, známý majitel Mavericks a ‘Shark Tank’ investor, uvedl:

Za aktuálních podmínek nikdo nechce mluvit se SEC, protože jim nikdo nevěří, ze strachu, že budou ve stejné situaci, v jaké se nachází Coinbase.

Investor dále upozorňuje na realitu, která ve skutečnosti pálí krypto investory a se kterou SEC nedělá. Jedná se o všudepřítomné podvody, kterými jsou v současnosti doslova zaplaveny sociální sítě.

Na Twitteru se každou minutu objeví tisíce finančních podvodů. Stačí jen procházet, jsou všude a neustále okrádají investory. Ani jeden z nich nebude zastaven dnes, zítra nebo pozítří. Proč se s tím nikdy nic nedělá?

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

1 díl: Reakce kryptoburz Binance a Coinbase na závažná obvinění vznesená U.S. Securities and Exchange Commission

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *