Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Wolf von Lare ze Students of Liberty na BTC Prague: Kdokoli může produkovat hodnotu v bitcoinovém ekosystému

Wolf von Lare, generální ředitel Students of Liberty, poskytl novinářům své postřehy z BTC Prague.

 

Krypto trader říká, že Ethereum může snadno a rychle vyrůst o desítky procent; aktualizuje výhled na XRP a Dogecoin

 

Komunita je důležitou složkou bitcoinového ekosystému. Bitcoin byl otevřený každému když vznikal a musí zůstat oteřený každému i nyní, přes všechny změny.

V posledních letech byl svět kryptoměn vystaven stejně velké regulační nejistotě a volatilitě jako inovacím a růstu. Komunita podporuje technologii a jednou z nejvýznamnějších krypto komunit v odvětví je ta, která obklopuje Bitcoin.

Na konferenci Bitcoin Prague 2023 Wolf Von Lare, generální ředitel Students for Liberty, vyzvedl důležitost otevřenosti Bitcoinu pro každého.

Bitcoinová komunita však nemusí být „tak přívětivá,“ protože lidé na akcích mohou často působit příliš technicky nebo dokonce „hardcore.”

Viděl jsem lidi, jak odcházejí a říkají: Oh, tohle nevypadá jako můj kmen.

Musíme být více sebereflexivní a zralí. Pokud chce někdo vytvořit komunitu, musíme být opatrní a zeptat se, zda známe lidi, kteří znají bitcoiny? Mohou dobře vysvětlit Bitcoin?

Von Lare v rozhovoru pro Cointelegraph zdůraznil, že každý má schopnost přispívat k ekosystému a že „otevřenost sítě“ se odráží v příležitostech pro lidi připojit se k síti.

Je úžasné si uvědomit, že vlastně každý může produkovat hodnotu v bitcoinovém ekosystému. Každý může přispět.

V kryptosvětě a Česká republika je tím doslova posedlá, se hodně řeší války mezi tábory jednotlivých projektů. Kdykoli se to zvrhne v kult připomínající náboženství, je něco špatně.

Celý kryptosvět je přitom součástí stejného úsilí. Jsme ve válce se scamery a podvodníky, kteří okrádají a ničí jméno a pověst kryptoměn. A jsme také součástí boje za svobodné financování, držení a nakládání se svým majetkem.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Gary Gensler běsní! Hráči v odvětví kryptoměn jsou podle předsedy SEC „podvodníci,“ „hucksteři” a „Ponziho schémata“

 

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *