Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

„Válka proti kryptoměnám“ Demokratické strany povede k tomu, že ztratí své klíčové voliče, říkají bratři Winklevossové

Winklevossové věří, že anti-krypto agenda se vládě vráti jako bumerang. Největšími osvojiteli kryptoměn jsou mladí lidé, kteří také v posledních volbách z velké části volili demokraty…

 

ADA není cenný papír! Cílem agendy je kontrola nad každým aspektem vašeho finančního života, varuje Charles Hoskinson

 

Cameron Winklevoss na Twitteru uvedl, že demokraté si sami „odcizí celou generaci“ klíčových mladých voličů kvůli jejich krypto nepřátelskému postoji.

Spoluzakladatel kryptoburzy Gemini jmenoval zejména senátorku Elizabeth Warrenovou a předsedu Komise pro cenné papíry a burzy Garyho Genslera nominovaného do čela SEC prezidentem Bidenem. Uvedl:

Kryptoměny si již získaly srdce a mysl mileniálů a generace Z. Ti o přednostech krypta nediskutují. Debatují o tom, kde a co budovat dál. A miliony lidí vložily své životní úspory do kryptoměn.

Nezapomenou na zničení hodnoty, které Warrenová a Gensler způsobili.

Tyler Winklevoss navázal na tweety svého bratra. Uvedl, že „válka“ Warrenové a Genslera způsobí, že demokraté prohrají volby v roce 2024.

Mladí voliči – ve věku 18 až 29 let – jsou hlavním volebním blokem pro demokraty. Údaje z voleb v USA v roce 2022 ukazují, že 63 % dotázaných mladých lidí volilo demokraty zatímco pouze 35 % republikány.

5. listopadu 2024 se v USA budou konat prezidentské volby spolu s volbami do Sněmovny reprezentantů a Senátu. Kryptoměny se tak již relativně brzy teoreticky mohou stát jedním z témat, které rozhodnou ve volbách v USA.

Mezitím dva kandidáti na prezidenta, republikán Ron DeSantis a demokrat Robert F. Kennedy Jr., vyjádřili svou podporu kryptoměnám.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

SEC to dokázala a kryptoměny zalila krvavá lázeň! Robinhood jako první delistuje altcoiny Cardano, Solana a Polygon

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *