Pondělí, 24 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Šéf Tronu Justin Sun ctí tradici – “oznámil že brzo oznámí” termín schůzky s W. Buffettem

Po 3. nejbezpečnější kryptoměně, kterou se stal překvapivě Dogecoin, který vznikl jako vtípek, tu máme další zprávu, která trochu působí jako vtip. Justi Sun totiž opět oznámil, že brzo něco oznámí.

Justin Sun oznámil budoucí oznámení dříve oznámeného obědu s Buffettem!

Opět přišla ta chvíle, kdy Justin Sun něco oznámil. A nikoho už zřejmě velmi nepřekvapí, že oznámil něco neoznámeného, co již sice bylo oznámeno, ale ještě nebylo oznámeno, kdy k tomu dojde, což právě nyní oznámil, že bude již brzy oznámeno. Jestli s v tom trochu ztrácíte, zkuste si to přečíst ještě jednou, nebo to zjednodušíme. Šéf Tronu zveřejnil, že již brzy zveřejní termín dlouho očekávaného a již jednou zrušeného a opětovně přeloženého obědu s Warrenem Buffettem, který vyhrál v charitativní aukci za úctyhodných 4 567 888 $.

Mezi další hosty, kteří potvrdili účast na obědu, patřili před jeho odložením ze zdravotních důvodů Suna ředitel Circle Jeremy Allaire a tvůrce Litecoinu (LTC) Charlie Lee. Mediální ďábel Tronu se pak těmito slovy pokusil přizvat také prezidenta USA donalda Trumpa, po sérii jeho nelichotivých tweetů na adresu kryptoměn:

„Pane prezidente, jste zmaten falešnými zprávami. #Bitcoin a # Blockchain se stanou nejlepší šancí pro US! Rád bych vás pozval na oběd s kryptoleadery společně s @WarrenBuffett 25. července. Garantuji vám, že po tomto obědě nikdo nebude znát krypto víc než vy!“

Jedno se J. Sunovi musí nechat, nikdo neumí dát info o tom, že v budoucnu vyjde nějaké info tak dobře jako on. Navíc se zdá, že rád hovoří s vysoce postavenými a úspěšnými odpůrci kryptoměn. Přesvědčuje je, jménem celé kryptokomunity, že se mýlí.

Miliardář Warren Buffett, známý pro své investiční úspěchy také jako “Věštec z Omahy”, vyjádřil v minulosti řadu velmi pichlavých poznámek ohledně Bitcoinu. Můžeme zmínit třeba jeho metaforické shrnutí podstaty BTC, kdy uvedl, že je to pravděpodobně jed na krysy.“ Další z jeho výroků je také velmi peprný:

„To [Bitcoin] nedělá nic. Jen to tam sedí. Je to jako mušle nebo tak něco, a to pro mě není investice.“

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *