Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

KIK CEO: Budeme bojovat proti SEC o KIN až do konce! Kryptoměny jsou jedinou šancí, kterou máme

Zakladatel a CEO úspěšné aplikace pro zasílání zpráv KIK (messaging app) se zavázal bojovat s regulátory USA o budoucnost nativní kryptoměny Kin (KIN) „bez ohledu na to, jak to bude těžké.“

Boj o budoucnost KIN bude tvrdý

“Musíme pokračovat. Dokud nebude konec, do posledního dolaru a do posledního člověka. Budeme pokračovat, bez ohledu na to, jak to bude tvrdé.“

Těmito ostrými slovy komentuje budoucí soudní proces o kryptoměnu KIN ředitel a zakladatel aplikace Kik Ted Livingston. Právní bitva proti SEC bude dlouhý a nákladný proces, ve kterém budou pokračovat až do vyčerpání veškerých zdrojů. Livingston dále poznamenal, že pokud bude token Kin zařazen do kategorie “security”, čísla budou znamenat, že to již nebude funkční, což by prý ohrozilo “výnosový model společnosti” a doplnil:

„Cítíme se velmi přesvědčeni, že máme pravdu. Musíme bojovat.”

Aplikace Kik pro zasílání zpráv měla na svém vrcholu stovky milionů registrovaných uživatelů. Fungovala od roku 2010 a umožňovala anonymní chat. Společnost měla hodnotu 1 miliardy USD, což ji zařadilo do elitních řad technologických firem. Kik, který měl od roku 2016 300 mil. registrovaných uživatelů, vypnul tento týden svou aplikaci kvůli zásahu SEC (komise pro kontrolu cenných papírů). Také propustili většinu zaměstnanců, z původních více než 100 jich zůstalo pouze 19.

Kryptoměny jsou jedinou šancí, kterou máme

Ted Livingston

doufá, že se k soudu dostanou v květnu 2020. SEC zpomalila přijetí Kin a omezila obchodování, které však stále probíhá na burzách, a také zhruba 60 aplikací podle Livingstona token KIN stále používá. Tato kryptoměna je nyní jeho největším zájemem a na její budoucnost chce vynaložit veškeré úsilí i prostředky u soudu. Uvedl tato slova:

„Kryptoměny jsou jediným způsobem, jediným nástrojem, který teď máme, abychom mohli klást odpor a vybudovat novou ekonomiku s novou formou peněz, kde můžeme přepsat pravidla toho, jak vzniká bohatství a hodnota v globální společnosti.“

Dříve jsme vás informovali o výzvě politika, bývalého kongresmana Harolda Forda Jr., který vyzval USA k přijetí rozumných regulací na podporu invovací a ve prospěch celé země. Varoval, že pokud Washington, resp. všechny regulační orgány v zemi, nezaujmou jasný a srozumitelný postoj na národní úrovni, inovátoři by mohli odejít z USA. Také uvedl, že „SEC má nyní příležitost převzít vedoucí postavení v oblasti regulace, která pracuje s průmyslem, nikoli proti němu.”

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://cointelegraph.com/
https://edition.cnn.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *