Pátek, 22 záříVítejte na hodlerském webu! ** KYTKA JE ZPĚT! **

Snoop Dogg a Eminem přinesou Bored Ape NFTs do Video Music Awards

Podporovatelé Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT Eminem a Snoop Dogg vystoupí v neděli na předávání cen MTV Video Music Awards (VMA).

Snoop Dogg a Eminem zase propagují “znuděné opice”

Promotéři říkají, že vystoupení Snoopa a Eminema Otherside bude zážitek, který ještě nikdo neviděl.

Rapové ikony vystoupí se skladbou From the D 2 the LBC v představení inspirovaném Otherside metaverse a Bored Ape Yacht Club NFT. Ve spolupráci s Yuga Labs, tvůrcem Otherside, Eminem a Snoop Dogg přemění scénu VMA do opičího stylu pro svůj nejnovější společný singl. Konkrétních detailů představení je však v této fázi poskrovnu.

Zpráva je potvrzením probíhajícího průniku NFT do hudebního světa a kultury obecně, v tomto případě do světa hip-hopu. Eminem i Snoop Dogg jsou hodlery BAYC NFT a jejich společné hudební video na YouTube obsahuje obsah ze sbírky BAYC.

 

TIP: Instituciální výprodeje a okurková sezóna krypto produktů na finančních trzích: Objemy klesly o 55 %

Singl představuje první spolupráci mezi těmito dvěma umělci po 20 letech. Nejde tedy o žádné nováčky. V průběhu své rapové kariéry Eminem vyhrál 13 VMA a byl nominován na 60. To z něj dělá druhého nejvíce nominovaného umělce na VMA hned za Madonnou s 69 nominacemi. Snoop získal třináct VMA nominací a zajistil si tři výhry. 

Společný videoklip „D to the LBC“ získal na YouTube více než 46 milionů zhlédnutí a zmíněnou nominaci VMA za nejlepší hip-hopovový song.

The Otherside je herní interoperabilní metaverse, který je v současné době v beta vývoji a zatím nemá potvrzené datum vydání. Platforma nabízí Otherdeed NFT, které představují digitální vlastnictví pozemků ve virtuálním světě přidruženém k BAYC. Vlastníci Otherdeed jsou označováni jako Voyagers.

Závěr

Odpůrci NFT, kterých je paradoxně asi nejvíce právě v kryptokomunitě, si asi budou muset začít zvykat, že ve světě opic a metaverse šílenců se sami stávají znuděnými dinosaury. Ti ostatní se sejdou při sledování nadcházejícího vystopení raperů v “kabátech z BAYC kožichů” na VMA, které je dalším příkladem pronikání NFT do běžné kultury.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Coinbase

Registrací na Coinbase přes náš odkaz získáte zdarma 10 USD v bitcoinech po prvním nákupu kryptoměny.

VÍCE ZDE

Binance

Registrací na burze Binance přes náš odkaz získáte doživotní 10% slevu na obchodních poplatcích.

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *