Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Televizní specialista špatných predikcí Jim Cramer vydal vážné varování o ceně Bitcoinu po korekci na 40 000 USD

Jim Cramer, kontroverzní postava CNBC sloužící některým obchodníkům doslova jako reverzní indikátor, vydal na sociální síti X ostré varování ohledně budoucnosti bitcoinu (BTC) a jeho cenovky.

Cena Bitcoinu po schválení spotových ETF fondů v USA zaznamenává korekci, která vedla k otestování supportu na kulaté úrovni 40 tisíc dolarů, resp. v pásmu okolo této hodnoty. Psychologická úroveň podpory přinejmenším prozatím drží.

Jim Cramer ve svém pořadu Mad Money na CNBC hovořil o vývoji BTC. Cenovou akci typu sell-the-news si vyložil jako důkaz selhání toho, co podle něj mělo ETF do trhu s bitcoiny dodat.

Někdo se tu pravděpodobně pokusí prosadit, ale jak jsme řekli včera večer, není možné, aby se hodnota aktiva zdvojnásobila o stovky miliard dolarů v očekávání ETF a pak se téměř nikdo neobjevil, uvedl Cramer.

Cramer pak již zhruba před týdnem uvedl, že cenová maxima z ledna mohou být peakem a předpovídá potenciální pokles jeho hodnoty.

V době přípravy článku se hlavní kryptoměna obchoduje za 40 396 USD po cca 1,7% poklesu za posledních 24 hodin. resp. 4,15% za posledních 7 dní. 11. ledna se cena BTC krátce vyšplhala na cca 39 tisíc dolarů.

Čtěte dále:

Nalézá Jim Cramer ztracenou sebereflexi? Na Bitcoinu vydělal, přestože druhým radil okamžitě prodat vše

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *