Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Tesla se drží svých bitcoinů překvapvou silou, již 4. čtvrtletí v řadě Muskova automobilka neprodala jedinou minci BTC

Již čtvrté čtvrtletí v řadě Tesla neprodala ani nepřidala do své rozvahy žádná digitální aktiva. Americký výrobce elektrických vozidel tak nadále drží své zbývající bitcoiny v současné hodnotě cca 184 milionů dolarů.

Tesla v roce 2021 koupila Bitcoin v hodnotě 1,5 miliardy dolarů, což vneslo do trhu silný optimismus a podpořilo to růst ceny digitálních aktiv. Elektromobilka však později odstoupila od plánů na přijímání BTC od zákazníků, což poslalo trhy zase dolů.

V roce 2022 Tesla prodala 75 % všech svých BTC a zdálo se, že nepotrvá dlouho a zbaví se i všech zbývajících jednotek. To se však překvapivě nestalo. Výsledky za 2. čtvrtletí tohoto roku odhalují, že společnost již po čtvrté v řadě na své bitcoiny nesáhla.

 

Robert F. Kennedy Jr. slibuje, že v případě zvolení prezidentem podpoří americký dolar drahými kovy a bitcoiny (BTC)

 

Tesla nekoupila ani neprodala žádné bitcoiny od 2. čtvrtletí loňského roku, kdy prodala více než 30 000 bitcoinů za 936 milionů dolarů. Společnnost navíc překvapila investory, když vykázala upravený zisk na akcii ve výši 0,91 USD, čímž překonala předpovědi analytiků o 0,09 USD.

V době zveřejnění článku se cena Bitcoinu nadále pere s úrovní cca 30 tisíc dolarů, kolem které osciluje již několik týdnů. Zatím není jasné, zda se po konsolidaci dostaví růst na vyšší úrovně, nebo dojde k zamítnutí.

 

Spící gigant přesunul 61 216 předtěžených prahistorických etherů (ETH) v hodnotě 116 mil. USD na kryptoburzu Kraken

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *